То помічна чи ні?

Дантисти радять відмовитися від зубної нитки

У США одне відомство зняло свої рекомендації населенню щодо використання зубної нитки, оскільки експерти не помітили жодних наукових доказів ефективності цієї методики догляду ротової порожнини. Очікується, що незабаром аналогічний крок зроблять і у Великобританії, де поки що населенню радять чистити зуби зубною ниткою раз на день, пише idokdor.pp.ua.
Більшість британських дантистів згідні з цією рекомендацією, проте радники Британської стоматологічної асоціації переконані, що зубна нитка в більшості випадків неефективна. Вони рекомендують пацієнтам використовувати спеціальні зубні щітки, придатні для того, аби чистити проміжки між зубами. І лише якщо простір між зубами дуже тісний і вузький, тоді може знадобитися зубна нитка.
Цікаво, що офіційно ефективність використання зубної нитки ніколи не досліджувалася. Незадовго до того журналісти вивчили результати 25 досліджень, які порівнювали використання лише зубної щітки і зубної нитки у поєднанні із зубною щіткою. З’ясувалося, що в другому випадку додаткового позитивного ефекту люди ніколи не досягали. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8264 / 1.53MB / SQL:{query_count}