Осінні продукти для краси та здоров’я

Восени варто зміцнити імунітет і наситити організм вітамінами перед довгою зимою

Для цього варто їсти щонайменше сім продуктів, які пропонує womanway.
1. Яблука. Крім того, що ці плоди містять багато клітковини, вони можуть підтримати і здоров’я серця. З’їдайте яблуко, наприклад, перед фізичними вправами і зауважите, як збільшиться ваша витривалість. Річ у тім, що в яблуках міститься кверцетин – флавоноїд, який збільшує надходження кисню до легень.
2. Цвітна капуста. На думку експертів, це один із найкорисніших продуктів у світі, що підвищує витривалість серця і покращує роботу печінки. Проведене в Університеті Гавайїв дослідження засвідчило, що три порції цвітної капусти на тиждень допоможуть печінці інтенсивніше виконувати свої функції.
3. Гарбуз. Постійне споживання страв із гарбуза допоможе на довше зберегти відчуття ситості, адже в ньому міститься велика кількість калію – майже стільки ж, як і в бананах.
4. Бруква. Це щось середнє між ріпою та капустою буває на наших столах ще рідше, аніж гарбуз. А дарма, бо бруква дуже низькокалорійна, проте має великий вміст клітковини, крім того, вона багата на антиоксиданти, навіть може замінити картоплю.
5. Гриби. Якщо маєте змогу, готуйте гриби хоча б кілька разів на тиждень: низька калорійність і поживність робить їх дуже корисними. Високий вміст селену покращує роботу імунної системи, а вітамін D
сприяє профілактиці виникнення ракових пухлин.
6. Журавлина. Ці червоні, терпкі на смак ягоди містять речовину проантоцианідин, яка знижує кількість шкідливих бактерій в організмі. Понад те, вони “дбають” про здоров’я ротової порожнини і запобігають захворювання ясен.
7. Гранатовий сік. Немає сумніву, що антиоксиданти дуже корисні для здоров’я. І гранатовий сік у цьому випадку – ледь не найкращий продукт, що підвищує витривалість та покращує роботу нервової системи. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7543 / 1.54MB / SQL:{query_count}