Новинки медичної апаратури

У Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону застосовують новий апарат для лікування судинних захворювань із використанням лазерного опромінення. Апарат “Ліка-хірург” створили українські вчені. За відгуками провідних спеціалістів, він відповідає усім вимогам для проведення ендоваскулярного лазерного лікування.

У Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону застосовують новий апарат для лікування судинних захворювань із використанням лазерного опромінення
Апарат “Ліка-хірург” створили українські вчені. За відгуками провідних спеціалістів, він відповідає усім вимогам для проведення ендоваскулярного лазерного лікування.
Використання нової методики оперативного лікування дає можливість значно зменшити втрату крові, травматизацію оточуючих тканин, час оперативного втручання. “Універсальної методики у лікуванні судин немає. Проте використання новітньої лазерної апаратури робить процес відновлення здоров’я пацієнта більш ефективним”, – розповідає начальник клініки хірургії серця та магістральних судин, заслужений лікар України Михайло Сироїд.
Клініка є одним із провідних центрів України у лікуванні хворих із патологією сонних артерій, трофічних виразок венозного генезу, а також ендопротезування аневризм черевного відділу аорти. За допомогою нового лазерного обладнання уже вдалось провести дві операції. Зокрема, військові судинні хірурги відновили здоров’я 17-річній дівчині з Ужгорода із вродженою вадою судин та військовослужбовцю строкової служби з варикозним розширенням вен. “У мене боліла нога, і важко було ходити, тому я погодився на цю операцію, хоч вона проводилась уперше. Не боявся, адже довіряю лікарям, вони знають свою справу. Зараз розрізи ще болять і не зовсім відчуваю зміни, та після реабілітаційного періоду, думаю, все буде добре”, – розповів Олександр.
Прооперувати у військовому клінічному центрі можуть кожного, хто звернеться по допомогу.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7215 / 1.55MB / SQL:{query_count}