Українці оцінили парад на День Незалежності

44% респондентів позитивно сприйняли подію

Про це свідчать результати опитування соціологічної групи «Рейтинг». Мініфільм «ДНК України» позитивно оцінили 38% опитаних, виступ президента Володимира Зеленського на параді – 36%, святковий концерт на стадіоні «Олімпійський» у Києві – 29%. Серед респондентів, які бачили ці заходи, найкращі оцінки отримав мініфільм «ДНК України» (67%).
Нагадаємо, що цього року військовий парад до Дня Незалежності України вперше відбувся відразу в трьох локаціях: на Хрещатику, на Дніпрі, а також в Одесі. Участь у святкуванні взяли понад п’ять тисяч військових, 100 літальних апаратів, а також 400 одиниць озброєння та іншої техніки. Це перший військовий парад з 2018 року.
Опитування соціологічної групи «Рейтинг» проведене 2 – 4 вересня 2021 року серед населення України віком від 18 років в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Метод дослідження: CATI (Computer Assisted Telephone Interviews – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Опитані 2500 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження – не більше 2%.
фото: Офіс президента України
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8390 / 1.52MB / SQL:{query_count}