Нова митниця офіційно розпочала роботу

Повноваження Львівської митниці ДФС перейшли до Галицької митниці

Із 8 грудня в Україні запрацювала Нова митниця. Львівська митниця ДФС припинила свою роботу, її повноваження перейшли до Галицької митниці. Загалом замість 26 митниць в Україні буде 16, інформує Урядовий портал.
“Це початок побудови нового держоргану, який буде справді працювати для платників податків, – наголосив голова Державної митної служби Максим Нефьодов. –  Але нам вдалося не допустити потрапляння більш ніж 500 найбільш “сумнівних” керманичів до лав нової Митної служби, скоротити кількість митниць із 26 до 16 та забезпечити майже непомітний для користувачів перехід від одного держоргану до іншого”.
З його слів, уже провели перекомутацію системи по всій країні, одночасно перевипустили тисячі ЕЦП для співробітників. Ще залишаються точкові питання – місця доставки, окремі випадки транзиту, особливості роботи залізниці, які сподіваються розв’язати за тиждень.
Наразі до штату Державної митної служби перевели більш ніж 50% працівників, і цей процес буде тривати в грудні. Окрім цього, в грудні стартують конкурси на заміщення вакантних посад.
Галицьку митницю створюють із Львівської, Івано-Франківської і Тернопільської (окрім деяких районів) митниць. Галицьку митницю очолив Володимир Цабак. Він із 2001-го по 2003 рік працював юрисконсультом у ЗАТ “Імпекс”, опісля й до 2016-го – у Головному управлінні юстиції Львівської області, інформує Твоє місто. Того ж року очолив Інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю у Львові, а потім – УКБ ЛОДА.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7872 / 1.53MB / SQL:{query_count}