За Шокіна ще не взялися

Парламентський комітет 16 березня розглядатиме проект постанови про відставку Генпрокурора

Три тижні без роботи парламенту – і коаліційні ігри політиків дозволили вже навіть призабути, що ще 22 лютого було зареєстровано проект постанови від Президента Петра Порошенка про звільнення Генерального прокурора Віктора Шокіна. Аби нардепи змогли розглянути це питання в сесійному залі, воно ще має пройти профільний Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. З’ясувалося, що він розглядатиме його лише завтра, 16 березня.
“Голова комітету Андрій Кожем’якін підтвердив: у середу комітет  розгляне питання про те, що 22 лютого 2016 року глава держави вніс проект постанови про надання згоди на звільнення Генерального прокурора”, – повідомив представник Президента у ВРУ Степан Кубів.
Нагадаємо, що раніше відставку Шокіна підтримав Комітет з питань запобігання і протидії корупції. Але тепер питання навіть не в тому як швидко парламентарі звільнять нинішнього очільника ГПУ, а хто стане його наступником. 
“У Президента є величезне бажання або залишити Юрія Севрука, теперішнього виконувача обов’язків Генпрокурора, першого заступника Шокіна, або призначити Юрія Столярчука, ще одного заступника. Це той же Шокін, але з іншого боку. Ми чуємо це в переговорах, і до цього готується медіаполе”, – заявляв голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін, інформує Радіо Свобода.
Експерти неодноразово заявляли, що в такому разы у ГПУ нічого не зміниться.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7600 / 1.54MB / SQL:{query_count}