НАТО чекає нас?

У Парламентській асамблеї Північноатлантичного альянсу передбачили перспективу членства України

Підсумкова декларація весняної сесії Парламентської асамблеї НАТО містить посилання на “євроатлантичні прагнення” України. Це передбачено підсумковим рішенням асамблеї, повідомляє “Європейська правда”.
У повідомленні української дипломатичної місії йшлося про визнання в цьому документі “євроатлантичної перспективи нашої держави”, однак підсумковий текст документа містить менш амбітне формулювання.
“У резолюцію щодо розширення, в проекті якої з очевидних причин не було жодного слова про Україну, бо йшлося лише про країни, які заявили про намагання отримати членство і в той чи інший спосіб просунулися на цьому шляху (включно з Грузією!), нам із допомогою колег із делегацій Британії, Канади, Литви, Польщі, США й Туреччини вдалося зареєструвати, а потім і отримати підтримку всіх 28 країн та отримати в тексті поправки – визнання зміни політики України щодо відновлення її євроатлантичного курсу!” – написала народний депутат і член української парламентської делегації в НАТО Іванна Климпуш-Цинцадзе на своїй сторінці у Facebook.
Нагадаємо, що Президент України нещодавно запевнив, що питання про вступ до НАТО вирішуватиметься виключно на всеукраїнському референдумі – щонайменше через п’ять-шість років.
Хоча вже зараз, як свідчать дані Центру Разумкова, кількість прихильників вступу до Північноатлантичного альянсу перевищує чисельність противників: у березні за вступ до НАТО готові були проголосувати 43%, а проти – 32%.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7372 / 1.54MB / SQL:{query_count}