Стріляти на ураження

У МВС з’явиться інструкція щодо поведінки з VIP-порушниками

фото: autonews.autoua.net
Міністр внутрішніх справ готує інструкцію щодо спілкування міліціонерів із VIP-персонами. “Суддя Оберемко, який прославився на всю країну вчора ввечері (казав: “Я п’яний їду акуратно додому. Це нормально”, а також погрожував пістолетом міліціонерові-даішнику), сьогодні – клієнт прокуратури. МВС не може вести розслідування проти нього, але висновки зробимо все одно”, – написав у понеділок на своїй сторінці у Facebook Арсен Аваков.
Міністр також дав короткі вказівки на той випадок, якщо працівники ДАІ зустрічатимуться з протидією з боку VIP-порушників. “Якщо порушник наводить на працівника міліції пістолет – стріляти на ураження. При наданні порушниками посвідчень, що гарантують недоторканність (судді, нардепи), – доставляти у відділок міліції для встановлення особи і перевірки правдивості показаного посвідчення. При активній непокорі – застосовувати наручники і доставляти примусово”, – написав Аваков.
Також він запевнив, що всі патрульні, які затримають суддів, депутатів, міністрів, прокурорів чи інших VIP-порушників, отримають захист, грошову премію та заохочення. Як відомо, в неділю п’яний суддя Макарівського райсуду Київської області Владислав Оберемко погрожував застрелити працівника ДАІ.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7817 / 1.53MB / SQL:{query_count}