Нова стаття Сенцова

Українському режисерові висунули ще одне обвинувачення

Тепер Олега Сенцова обвинувачують і в незаконному зберіганні зброї та вибухівки. Як повідом­ляє “Открытая Россия”, захопленого російськими правоохоронцями у Криму та незаконно перевезеного до московського ізолятора “Лефортово” Олега Сенцова тепер обвинувачують за двома статтями російського Кримінального кодексу.
До ст. 205 (“Терористичний акт”) тепер додалася й ч. 3 ст. 222 (“Незаконне придбання, передача, продаж, збереження, транспортування або носіння зброї, вибухових речовин”).
Співробітники “Лефортово” “вручили” Олегові Сенцову відповідну постанову, однак адвокати українця ніяк не можуть зв’язатися зі слідчими, аби з’ясувати деталі нової справи. Нагадаємо, що українського режисера і сценариста Олега Сенцова затримали у Криму 11 травня торік – йому інкримінують підготовку терактів.
Окрім самого Сенцова, у справі про “кримських терористів” заарештовані ще троє жителів Сімферополя: Олександр Кольченко, Олексій Чірній і Геннадій Афанасьєв. Останнього на закритому судовому засіданні вже засудили до семи років ув’язнення. Іншим продовжили термін перебування в СІЗО, зокрема Сенцову, до квітня 2015-го. Слідчі вважають українського режисера громадянином Росії і не допускають до нього українського консула в Москві.
Цікаво, що Олексій Чірній – єдиний із трьох ще не засуджених фігурантів справи, інтереси якого представляє призначений слідством адвокат. Російські ЗМІ повідомляють, що Чірній визнав свою вину і дав показання на Олега Сенцова, тож його справу можуть розглядати окремо, в закритому режимі. Олександр Кольченко та Олег Сенцов своєї вини не визнають.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7743 / 1.54MB / SQL:{query_count}