До Польщі – з комфортом

У пункті пропуску “Шегині-Медика” відкрили оновлений піший перехід

У пункті пропуску “Шегині-Медика” відкрили оновлений піший перехід

Учора, 5 листопада, на Львівській митниці відкрили нове приміщення пішого переходу на Міжнародному пункті пропуску “Шегині – Медика”. Відтепер там щодня швидко і комфортно зможуть перетинати кордон близько п’яти тисяч громадян. Загальна пропуск­на здатність цього переходу збільшена з 2600 до 8500 осіб. В новому приміщенні побільшало й смуг для руху громадян: тепер їх чотири – по дві у кожен бік. Аби полегшити завдання митникам, тепер там встановили  сканер для огляду особистих речей без їх відкриття. Обійшовся державі такий пункт трохи більше як шість мільйонів гривень. 

Варто зазначити, що нині  це єдиний в Україні піший перехід міжнародного значення. Загалом будівля досить велика, більш ніж сімсот квадратних метрів, оснащена відеокамерами та іншим сучасним обладнанням. Реконструкцію запланували ще в 2008-му, тоді й розпочали перший етап робіт. Однак основну частину будівництва здійснювали вже після Євро-2012.  

Місцеве населення, особ­ливо те, що займається “човниковою” торгівлею, загалом задоволене такою новацією на митниці. 

“Гарне приміщення, а головне, що сьогодні взагалі не довелося чекати. Пройшли всі перевірки за кілька хвилин”, –  каже пані Тетяна. Громадянин Польщі, що повертався додому, також поділився враженнями: “Так, тепер тут дуже гарно, не те що раніше, навіть краще, ніж на нашому боці”. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7249 / 1.54MB / SQL:{query_count}