“Квітуча” Україна між Ботсваною і Перу

У рейтингу процвітання ми на 71 місці

У рейтингу процвітання ми на 71 місці

У рейтингу процвітання лондонського Legatum Institute Україна розташувалася на 71 позиції. Тепер ми посідаємо почесне місце між такими країнами, як Ботсвана та Перу. Тим не менше, ситуація не настільки трагічна, бо позаду України ще близько 70 держав, а отже живеться нам ще не найгірше. 

Рейтинг найбільш квітучих країн світу оцінює досягнення кожної держави за восьми категоріями. До уваги береться міць економіки, діловий клімат, ефективність управління, система освіти, рівень охорони здоров’я, безпека та верховенство закону, особиста свобода людини, соціальний капітал. У цьогорічному рейтингу – 142 країни світу. 

Першою стала Норвегія, на другій позиції – Данія, третє місце посіла Швеція. У рейтингу 2012 року, що складається лондонським Legatum Institute, США вперше не ввійшли в першу десятку найбільш процвітаючих країн планети, посівши 12 сходинку, – повідомляє РБК-Україна.

 “США зіткнулися зараз зі складними проблемами зростаючого держборгу, низького економічного зростання, – зазначив глава інституту Джеффрі Гедмін. – У результаті “американська мрія” виявилася під загрозою зникнення”.

Четвертою у рейтингу стала Австралія. За нею розташувалися Нова Зеландія, Канада, Фінляндія, Нідерланди, Швейцарія. Першу десятку замикає Ірландія, а за нею – Люксембург, США, Великобританія, Німеччина, Ісландія, Австрія, Бельгія. Останніми у другому десятку є Гонконг, Сінгапур і Тайвань, а за ними розташувалися Франція, Японія та Іспанія.

Опинившись на 71 місці, Україна пропустила вперед Ботсвану (70-те місце), Колумбію (69-те) і Парагвай (68-ме). За Україною – Перу (72-ге), Марокко (73-тє) та Південна Африка (74-те). 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7699 / 1.54MB / SQL:{query_count}