Зіркові посягання податкової

Податкова служба України змусить зірок платити податки

Податкова служба України змусить зірок платити податки

Державна податкова служба України вирішила взятися за українських артистів, які роз’їжджаючи на “БМВ” і “Лексусах”, за словами податківців, відмовляються платити справедливі податки. Невідомо, чи то насправді казна порожніє і чинна влада зі світу по нитці намагається продовжити свої фінансові потуги, чи то у податковій всім набридла масова культура, чи таки справедливість повинна запанувати в країні, але фактом залишається те, що податківці невдовзі “прикриють” вільний заробіток артистів і допомагають їм у цьому ЗМІ.

Про плани зацікавлення податковою службою українськими знаменитостями заявив директор департаменту оподаткування фізичних осіб ДПС В’ячеслав Бусарєв. Зокрема він зазначив, що українські артисти і виконавці, як і всі громадяни України, повинні платити податки. “Нам цікава фінансова сторона сфери шоу-бізнесу, вона не є достатньо прозорою”, – цитує його слова Ліга.net. Чиновник зазначив, що податкові органи постійно проводять моніторинг ЗМІ та iнтернету для встановлення реальних джерел доходів українських артистів. Для ілюстрації свого обурення Бусарєв навів приклад артистки, імені якої так і не назвав. Вона перебуває на податковому обліку як фізична особа-підприємець, використовує спрощену систему оподаткування, є засновником підприємства, яке у статутному фонді має 423 тис. грн. “У володінні має автомобіль “Мерседес-Бенц”, вартістю 618 тис. грн і БМВ вартістю 1 млн грн”, – зазначив податківцець. За даними податкової один корпоративний виступ такої артистки коштує від 20 до 25 тисяч доларів. У результаті “непрямого аналізу” ДПС її дохід становить 20 млн грн за кілька років. Задекларований дохід цієї виконавиці становить – 476 тис. грн.

Окрім цього чиновник навів ще ряд прикладів, які доводять, що податкова таки почала серйозний збір інформації. “За цими прикладами ми будемо далі працювати. Чекаємо, щоби вони добровільно прийшли і сплатили податки в повному обсязі від своїх доходів”, – сказав Бусарєв. Він повідомив, що на обліку в податкових органах стоїть 1839 суб’єктів господарювання – фізичних осіб, які займаються театральною та творчою діяльністю. Із них 993 – на спрощеній системі оподаткування. Сума задекларованого доходу у першому півріччі 2012 року цією категорією платників становить 91 млн грн, сума сплаченого єдиного податку – 2,4 млн грн. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8043 / 1.55MB / SQL:{query_count}