Останній шанс: де купити квитки на Євро?

Фани, які плекають надію відвідати матчі Євро-2012, мають ще один шанс реалізувати свою мрію – у вільний продаж надійшло 50 тисяч додаткових квитків.

Фани, які плекають надію відвідати матчі Євро-2012, мають ще один шанс реалізувати свою мрію – у вільний продаж надійшло 50 тисяч додаткових квитків.

Більша частина квитків призначена на матчі в Україні. Їх можна придбати в авторизованих агентів – філіях “Укрсоцбанку”, на “Донбас-арені” та стадіоні “Металіст”, повідомляє офіційний сайт УЄФА. 
“Уболівальникам, які бажають придбати квитки у філіях “Укрсоцбанку”, на “Донбас-арені” чи стадіоні “Металіст”, необхідно пред’явити дійсне посвідчення особи”, – сказав директор турніру в Україні Маркіян Лубківський. 
 “Після здійснення оплати вони отримають спеціальний ваучер, який можна буде обміняти на квиток у пунктах видачі перепусток. Ці пункти відкриватимуть на відповідних стадіонах за тиждень до матчів, – додав Лубківський. – Тож рекомендую не відкладати питання обміну на останню хвилину”. Нагадаємо, після консультацій із польською та українською асоціаціями та МОК УЄФА взяв на озброєння політику прозорої і справедливої реалізації квитків, прагнучи запропонувати шанувальникам футболу доступні ціни на кожен із 31 матчу фінальної стадії. Ціни коливаються від 30 до 600 євро. 
Продаж квитків серед уболівальників 16 збірних, які влітку зіграють в Україні та Польщі, відбувався з грудня 2011 до 2 березня цього року. Загалом у сегменті було реалізовано 32% від загальної кількості квитків. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8409 / 1.54MB / SQL:{query_count}