Доїхати додому буде чим

Після ажіотажу з квитками, залізниця змилосердилася і призначила ще 20 додаткових потягів

Після ажіотажу з квитками, залізниця змилосердилася і призначила ще 20 додаткових потягів

Декілька тижнів українців лякали тим, що “Укрзалізниця” не призначатиме додаткових поїздів на новорічно-різдвяні свята, що призвело до того, що люди в ажіотажі скупили майже усі купейні та плацкартні місця у вагонах графікових поїздів. Після цього у владних кабінетах переглянули своє рішення і пообіцяли призначити “святкові” потяги.  

Місію носія добрих новин цілком прогнозовано взяв на себе прем’єр-міністр України Микола Азаров, а не гендиректор “Укрзалізниці” чи міністр транспорту. Глава уряду розпорядився, щоб на новорічно-різдвяні свята на найбільш популярних маршрутах курсували додаткові потяги. Про це повідомили у прес-службі Міністерства інфраструктури України.

ДО ТЕМИ

Отож, у західному напрямку курсуватимуть аж 11 потягів. Зокрема, №201/202 Дніп­ропетровськ – Івано-Франківськ, №517/518 Дніпропетровськ – Львів, №535/536 Сімферополь – Ужгород, №207/208 Київ – Ужгород, №219/220 Київ – Івано-Франківськ, №217/218 Київ – Івано-Франківськ, №569/570 Донецьк – Львів, №553/554 Київ – Тернопіль, №225/226 Харків – Мукачеве, №147/148 Київ – Львів – Київ, №137/138 Івано-Франківськ – Київ. 

Очільник уряду запропонував організувати графік руху потягів таким чином, аби максимально задовольнити реальну потребу пасажирів у перевезеннях. “До того ж, такі зміни в графіки руху мають вноситися залежно від часу доби, дня тижня, святкових днів та очікуваного пасажиропотоку на конкретний період на відповідний напрямок”, – зазначено в повідомленні міністерства.

Виконуючи доручення прем’єра, залізничники таки призначили 20 додаткових поїздів для забезпечення пікових перевезень пасажирів під час новорічних і зимових свят. 

Залізниця також інформує, що сьогодні наявні вільні місця у потягах на усі дати передноворічного тижня. Так, на поїзди львівського напрямку (Київ-Львів, Київ –Івано–Франківськ, Київ – Ковель, Київ –Тернопіль) у вільному продажу наразі є: на 28 грудня – 300 місць, на 29 грудня – 66, на 30 грудня – 159, на 31 грудня – 436 місць. 

У відомстві радять пасажирам завчасно планувати поїздки і, за можливості, обирати для подорожей залізницею не лише вихідні, а й будні, і у передсвяткові дні виїжджати не тільки у вечірній час. 

“Розуміємо, що більшості пасажирів зручно виїжджати поїздом у п’ятницю ввечері. Але вивезти, скажімо із Києва, в один день, в один час,  фірмовими поїздами всіх на нижніх полицях у купе – неможливо”, – пояснив перший заступник начальника головного пасажирського управління “Укрзалізниці” Ігор Бреус. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8113 / 1.56MB / SQL:{query_count}