Львівські ялинки поїхали до Ватикану

Учора, 30 листопада, з Львівської області до Ватикану відправили 43 ялинки, які на Різдво прикрашатимуть пл. Святого Петра та Апостольський палац у Ватикані.

Учора, 30 листопада, з Львівської області до Ватикану відправили 43 ялинки, які на Різдво прикрашатимуть пл. Святого Петра та Апостольський палац у Ватикані.

Про це інформує прес-служба Львівської ОДА. Білі ялиці, висотою від трьох до шести метрів, відібрано на конкурсній основі працівниками лісового господарства області. Відправлення вантажу здійснював Український католицький університет під патронатом Львівської ОДА. 
За словами проректора з адміністративного розвитку УКУ Мирослава Сеника, у Ватикан уже відправили три вантажні машини із ялинками. А в понеділок у дорогу вирушить ще одна вантажівка із двома тисячами  ялинкових прикрас для головної ялинки Ватикану  та для 43 менших ялинок.
Прикраси для ялинок є ексклюзивними і виконані  в українському стилі – вертепівські герої, солом’яні та паперові ангелики, зірки та павуки. Також ялинки прикрашатимуть 257 дерев’яних прикрас – це розписи митців Києва, Львова та Яворова.
Тим часом 30-метрову ялинку з Рахівського району Закарпаття  29 листопада, о 19.00, автопоїздом привезли до Рима. Саме ця зелена красуня стане головною окрасою пл. Святого Петра у Ватикані під час різдвяних та новорічних свят. Про це УНІАН повідомили в Посольстві України у Ватикані.
Працівники нашого посольства зустріли українську ялинку ще на околицях Рима. За словами водія автопоїзда Антоніо Тіду, завдяки гарній погоді та сприянню з боку правоохо­ронних органів України, Угорщини, Австрії та Італії, йому вдалося подолати відстань від українського кордону до Рима, а це майже 2 тис. км, менш ніж за тиждень. Урочисте запалення української красуні відбудеться 16 грудня.
Нагадаємо, що ялинку для Ватикану зрізали 18 лис­топада на Закарпатті. Її висота – 30 метрів, вага – 4 тон­ни, діаметр стовбура – більше півметра.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7203 / 1.54MB / SQL:{query_count}