Очікуючи швидкісних, обходитися без додаткових

Фіксуючи зростання охочих подорожувати на захід, «Укрзалізниця» чомусь не призначає додаткових потягів у цьому напрямку

Фіксуючи зростання охочих подорожувати на захід, «Укрзалізниця» чомусь не призначає додаткових потягів у цьому напрямку

Залізничники обіцяють, що перші швидкісні поїзди виробництва “Hyundai Rotem” прибудуть в Україну вже наприкінці лютого 2012-го. Про це повідомляє офіційний сайт “Укрзалізниці”, посилаючись на заступника генерального директора УЗ Леоніда Лобойка. Ще 5-6 поїздів, за його словами, приїдуть в Україну на початку травня наступного року.

Тим часом Адміністрація залізничного транспорту України продовжує вести активну підготовку до впровадження прискореного руху між Києвом та Львовом. Передбачається, що швидкісний рух буде здійснюватися через станції Київ – Тетерів – Коростень – Новоград-Волинський-1 – Шепетівка – Здолбунів – Львів.

Поки залізниця готується до впровадження швидкісного руху, українці можуть залишитися без новорічно-різдвяного відпочинку. Як вже повідом­ляла “Пошта”, керівництво Укрзалізниці вирішило не призначати додаткові поїзди у свята, бо вони є невиправдано збиткові: в один бік їдуть із заповненістю 50%, а назад повертаються взагалі порожні. 

То ж українцям порадили заздалегідь планувати свої зимові подорожі і купувати квитки на графікові поїзди. Але й там халепа – на пікові передноворічні і різдвяні дні квитків залишилося вкрай обмаль – їх просто розмели. Та незначна кількість квитків, які є (їх наявність можна перевірити у системі e-kvytok) не вселяє надії про те, що усім вдасться доїхати додому або на відпочинок в Карпати саме залізницею. 

ДО ТЕМИ

На цьому фоні дивним видається опитування, дані якого  “Укрзалізниця” оприлюднила на своєму сайті. У повідомленні йдеться, що з метою визначання потреби в організації туристичних маршрутів пасажирських поїздів у межах України на сезон осінь-зима 2011-2012 рр. у жовтні відділ маркетингу Головного пасажирського управління “Укрзалізниці” організував маркетингове дослідження, в якому взяли участь 10105 респондентів. 

Отож, на заході України планують відпочивати 31,5% учасників анкетування, на гірськолижних курортах Карпат – 45,7%, у Криму – 32,0%, в інших місцях України – 41,5%. Серед інших місць відпочинку учасники анкетування у переважній більшості вказали Київ. 

Результати, порівняно з минулорічними, свідчать про середню туристичну активність населення в межах України, причому вона має невелику, але помітну тенденцію до зростання.

Місцями відпочинку у минулому зимовому сезоні в більшості випадків були Крим (26,5%), Карпати (21,4%) і Львів (11,5%). Для проїзду до всіх місць відпочинку туристи звертались переважно до залізничного транспорту (70,3% проти 63,5% у попередньому зимовому сезоні).

Респонденти, які планують подорожувати під час осінньо-зимового сезону 2011-2012 рр., до місць відпочинку мають намір діставатись в основному залізничним транспортом (59% відповідей); автобусам нададуть перевагу лише 12% респондентів, власним автомобілям – 11%, а до авіатранспорту завернуться лише 2% учасників анкетування.

Підсумовуючи дослідження, варто зауважити, що за зростаючого попиту  незрозумілою є політика сьогоднішнього керівництва УЗ щодо додаткових поїздів у напрямку західної України. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7109 / 1.57MB / SQL:{query_count}