Свята без додаткових потягів

Цьогоріч “Укрзалізниця” через збитковість відмовилася від додаткових поїздів.

Цьогоріч “Укрзалізниця” через збитковість відмовилася від додаткових поїздів.

Тому на Новорічні та Різдвяні свята в популярному західному напрямку курсуватимуть лише сімнадцять поїздів за графіком. 
Додаткові поїзди для залізниць України є невиправдано збитковими, пояснили в “Укрзалізниці”. Їх населеність не перевищує 50%, оскільки в одну сторону місця в них заповнені, а у зворотний – порожні.
“Громадяни заздалегідь можуть розглянути інші дні або варіанти виїзду на популярні напрямки зимового відпочинку”, – пропонують в компанії.
У прес-службі “УЗ” кажуть, що залізниці зазнають значних збитків і експлуатаційних витрат, які не компенсуються. 
Окрім того, як повідомляє прес-служба “Укрзалізниці”, рухомий склад залізниць нині зношений на 86%, і  цьогоріч через неможливість подальшої експлуатації списанню підлягають 202 вагони, які входили до складу потягів переважно нічного курсування, а також 11 пасажирських локомотивів. Збитковість пасажирських перевезень не дає можливості у необхідній кількості оновлювати парк вагонів і локомотивів, заявляють у відомстві. 
Так, за 10 місяців 2011-го загальні збитки від пасажирських перевезень зросли до 5,3 млрд грн, у тому числі у приміському сполученні вони становлять 2,7 млрд грн. 
Загалом за останні 10 років кількість пасажирських вагонів скоротилася на 3623 одиниці, а закуплено – лише 550 одиниць, всі за кошти “Укрзалізниці”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7129 / 1.54MB / SQL:{query_count}