Демократія за парканом

Огорожі біля парламенту продовжують рости, немов гриби після дощу

Огорожі біля парламенту продовжують рости, немов гриби після дощу

Поруч із законодавчим органом держави у вівторок з’явився ще один – уже третій паркан заввишки більше двох метрів. Загородження встановили з боку Маріїнського палацу (оглядового майданчика). Тепер площа перед парламентом цілком огороджена масивним парканом.

Як стало відомо, загородження встановили, щоб перешкодити захопленню площі перед парламентом, як це сталося під час мітингу воїнів-афганців, 20 вересня. Таким чином, ВРУ з одного боку повністю загороджена більш ніж двометровим парканом. На його воротах висить великий комірний замок. У серпні між Маріїнським парком і площею перед парламентом встановили масивний паркан заввишки близько 2,5 м.

Спікер Володимир Литвин заперечує, що паркан, який з’явився перед будівлею парламенту з боку Маріїнського парку, встановлено з ініціативи Ради.

“Я зроблю письмовий запит, щоб ніхто не міг відхрещуватись від цього паркану. У ВРУ є невеликий парканчик, який уже давно споруджено, і він ні в кого не викликав заперечень. Після того, коли зламали той маленький парканчик, який був біля  Ради і до якого вона мала відношення, ми жодним чином нічого не робили і не збираємося далі робити. ВРУ не має до нього ніякого відношення”, –

заявив Литвин. Наразі “нічийний” паркан надійно захистив парламент і депутатів від мітингувальників, яких останнім часом під його стінами значно побільшало. А ще огорожа створює суттєві проблеми киянам та гостям столиці, які змушені обходити площу навколо Ради.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7612 / 1.54MB / SQL:{query_count}