Туризм по-українськи

Головний біль – кепські дороги, неналежне транспортне сполучення та незнання мов

Головний біль – кепські дороги, неналежне транспортне сполучення та незнання мов

Туристична галузь для Львова і загалом для Карпатського регіону є однією з пріоритетних. Багато для її розвитку, особливо в перспективі проведення Євро-2012, вже зроблено, однак набагато більше ще треба зробити, аби турист не тільки хотів приїхати до Львова, провести тут декілька днів, витратити свої кошти, а й ще не раз сюди повернутися. Про це та про конкретні проблеми туристичної галузі, а також шляхи їх вирішення йшлося на засіданні круглого столу “Перспективи розвитку туристичної інфраструктури Карпатського регіону”, організованого з ініціативи туристичного оператора “Trevel Professional Group”.

У засіданні взяли участь представники влади та туристичного бізнесу регіону. Цьогоріч на розвиток галузі, як зазначила Вікторія Слатвінська, начальник управління туризму Львівської обласної держ­адміністрації, виділено близько 700 тис. грн.
Хоча кількість туристів, що відвідують Львів та Львівщину, щороку збільшується, однак не завжди вони залишаються задоволеними. Найбільшою проблемою залишається мовна. Так, не завжди турист, скажімо, у залізничних касах може отримати необхідну інформацію навіть англійською мовою, не кажучи вже про французьку, німецьку, італійську та інші. Аналогічне стосується і сфери громадського харчування та транспорту. Зокрема, як розповіла заступник директора одного зі львівських готелів, важким завданням було знайти перекладача екскурсійного туру для групи туристів із Китаю. До слова: нині туристи зі Східної Азії, особливо Китаю, є одними з найактивніших у світі. Вони становлять майже чверть усіх туристів, що відвіду­ють європейські країни. Відповідно, належно представити їм Львівщину – одне з найближчих і найбільш пріоритетних завдань, що стоять перед туроператорами та всіма тими, хто покликаний забезпечити їм належний сервіс, комфортне перебування та хороший відпочинок.

Особливої уваги потребує також презентація на міжнародному рівні наших курортних зон, адже маючи один із найстаріших в Європі бальнеологічних центрів – Трускавець та унікальні мінеральні води, ми ще не навчилися використовувати цей резерв. Також важливим моментом для розвитку курортних зон є пропаганда серед українців цінності  здоров’я, потреби дбати про нього, а саме курорт є ідеальним варіантом, щоб поєднати приємне з корисним.

Зіпсувати враження від перебування на курорті може і транспортне сполучення та стан доріг. Адже діставшись самостійно з аеропорту чи залізничного вокзалу, турист, який звик до належного сервісу, приїжджає на місце дуже розчарований. Приїхати ще раз обіцяє, коли щось зміниться.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8225 / 1.55MB / SQL:{query_count}