Вітаємо львів’ян з медалями!

Українські учні вибороли призові місця в міжнародних онлайн-змаганнях з астрономії та астрофізики

Шість юних астрономів України вибороли призові місця на І Глобальному електронному змаганні з астрономії та астрофізики, що проходило в онлайн-режимі. Як інформує пресслужба Міносвіти, в інтелектуальних випробуваннях взяли участь 279 школярів у складі команд із 40 країн світу.
За нагороди змагались й 11 талановитих учнів з України. Змагання відбувалося у два етапи – індивідуальному та командному. За результатами всіх етапів було визначено переможців. У командному турі в складі міжнародної команди друге місце посів учень Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер» міста Києва Владислав Вісневський.
Учні Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка – Святослав Лушней та Ірина Гонцовська і учень Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради Іван Дудяк вибороли срібні медалі.
Учні Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка – Катерина Салтовець та Артем Сараєв і учень Рішельєвського ліцею Лев Тартаковський – бронзові.
Учень Природничо-наукового ліцею № 145 міста Києва Артем Дяченко отримав Почесну грамоту.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7699 / 1.53MB / SQL:{query_count}