Привітаймо Митрополита з уродинами

Львів’ян запрошують вшанувати Митрополита Андрея у день його народження

29 липня, виповнюється 155 років з дня народження праведного Митрополита Андрея Шептицького. Тож наступного тижня матимемо кілька нагод, аби вшанувати пам'ять Митрополита Андрея. 

Проща до Прилбич

Як розповів «Львівській Пошті» синкел у справах монашества Львівської архиєпархії УГКЦ о. Юстин Бойко, традиційно у цей день відбудеться проща до Прилбич, родинного села Митрополита, місця його народження. Організованого виїзду зі Львова не буде, але кожен приватно, родиною чи товариством друзів може долучитися до прощі, яка розпочнеться у вівторок, 28 липня, о 19.00 вечірнею у прилбицькому храмі. У середу, 29 липня, о 9.30 розпочнется панахида біля родинної каплиці-усипальниці Шептицьких. О 10.00 – Архиєреська Божественна Літургія, яку очолить митрополит Львівський Ігор Возьняк. О 12.00 – прем’єра фільму про Митрополита Андрея Шептицького.
Зі слів о. Юстина буде і онлайн трансляція, однак ця проща є нагодою побувати в місці де народився і зростав Андрей Шептицький, де поховані його батьки, нагода приступити до Сповіді в Святого Причастя. Тож по змозі варто скористати з такої нагоди, однак не забуваючи при цьому про карантинні обмеження і правила безпеки для себе та інших.

Паломництво до крипти

Тим, хто не має змоги вирушити до Прилбич, священник радить у ці дні здійснити особисте паломництво до Святоюрського собору, помолитись у крипті, де спочивають тлінні останки праведного Митроплита. «Гадаю, чи цими вихідними, чи наступними, чи впродовж тижня варто знайти час на таке особисте чи родинне паломництво до крипти, віддати шану Митрополитові, помолитися, адже він стільки добра зробив для нашого народу. Це гарна нагода розповісти про нього дітям, разом переглянути фільм про нього чи прочитати книжку, сходити в Національний музей ім. Андрея Шептицького», - радить о. Юстин Бойко.

Стежками Митрополита

Фундація Духовного відродження 28-30 липня запрошує всіх охочих на Святоюрську гору.
Оглядові екскурсії Митрополичими садами. Учасники матимуть можливість ознайомитись з історією Святоюрського комплексу, та роздивитись інсталяції, пов’язані з життям та діяльністю Митрополита Андрея Шептицького, а також прогулятися митрополичими садами. Тривалість: до 40 хв. Час проведення 12.00-16.30 та 18.00-18.30.
Квести для молоді (14 – 18 років) стануть чудовою нагодою провести весело та корисно час, позмагатися за приз, відкрити для себе Митрополита Андрея в новому, цікавому форматі. Територіально молодіжний квест залучатиме локацію Митрополичих садів, площу перед собором св. Юра, сквер. Тривалість: до 60 хв. Початок о. 13.00.
Авторська екскурсія. Це нагода не тільки збагатитись корисною та цікавою інформацією про Митрополита Андрея Шептицького, а Й насолодитись музичним супроводом. Окрім цього, учасники матимуть можливість долучитись до короткої розмови з Владикою Володимиром. Тривалість: до 60 хв. Початок о 17.00 і 19.00.
Заходи відбуватимуться 28, 29 та 30 липня, для участі потрібно завчасу зареєструватися за номером: 097 702 77 17
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8048 / 1.55MB / SQL:{query_count}