30 років надійності та підтримки

Замість святкування ювілею Кредобанк витратив понад 3 мільйони гривень на допомогу 11 лікарням Львівщини

Стабільність та надійність – одні із надважливих ознак бізнесу. Особливо в невизначені часи пандемії коронавірусу в світі, яка не оминула України і сильно вдарила по нашому регіону. Саме надійність можна назвати однією із беззаперечних ознак Кредобанку, заснованого у Львові в 1990-ому і віднесеного Національним банком України до системно важливих банків. Він входить до фінансової групи PKO Bank Polski – найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи.
Цього року Кредобанк відзначає 30-ліття своєї діяльності. Зважаючи на пандемію і кризу через коронавірус, керівництво банку вирішило скоригувати попередні плани – замість святкування ювілею, підтримати тих, хто зараз потребує допомоги найбільше і виділити 3 мільйони гривень на допомогу лікарням Львівської області, які приймають та лікують хворих на Covid-19. Ці кошти скерували на придбання медичного обладнання для відділень реанімації та інтенсивної терапії відповідно до заявок 11 лікарень Львівщини. Тривала ця допомога з квітня до початку червня.
Зокрема, 2 мільйони гривень витратили на придбання медобладнання для Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні та 8-ої міської клінічної лікарні Львова, ще мільйон виділили на закупівлю захисного спорядження, засобів індивідуального захисту та дезінфекційного обладнання для лікарень Львівської області, визначених Міністерством охорони здоров’я та Національною службою здоров’я України для госпіталізації пацієнтів з Covid-19.
Перша передача придбаних засобів індивідуального захисту відбулася 22 квітня у Львівському обласному госпіталі інвалідів війн та репресованих імені Юрія Липи у Винниках. Цій медустанові надали 80 одноразових та 80 багаторазових костюмів біологічного захисту.
14 травня Кредобанк передав медичне обладнання двом лікарням Львова, які лікують хворих на коронавірус. Львівська обласна інфекційна лікарня отримала сім спеціалізованих ліжок Stigelmeyer Evario з динамічним регулюванням висоти та довжини, а також можливістю зміни положення пацієнта за допомоги електронної системи управління. Завдяки цьому подарунку в реанімаційному відділенні лікарні з’явилися додаткові місця для пацієнтів у важкому стані.
В розпорядженні 8-ої міської клінічної лікарні Львова тепер є багатофункціональний портативний ультразвуковий діагностичний сканер Samsung HM70А експертного класу. Цей апарат дає можливість проводити широкий комплекс діагностичних досліджень без необхідності транспортувати пацієнта до стаціонарного обладнання і має низку адаптивних режимів для отримання високоякісного зображення досліджуваних органів.
На закупівлю переданого обладнання «Кредобанк» асигнував по мільйону гривень, та згодом його вартість була знижена завдяки законодавчому звільненню медичних товарів від податку на додану вартість. Згідно з рішенням керівництва банку, заощаджені гроші використали для додаткової допомоги двом лікарням відповідно до заявок їхнього керівництва: для Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні придбали 50 бактерицидних опромінювачів, для 8-ої міської клінічної лікарні Львова – 800 захисних респіраторів класу FFP3.
Окрім того, допомогу від банку отримали: Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр (Центр легеневого здоров’я) – дезінфекційні засоби, антисептичні серветки, тримачі та візки для збору медичного сміття, паперові рушники, а також Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ» – 250 багаторазових високих бахил, 100 комбінезонів високої щільності, два ультрафіолетові рециркулятори та 15 бактерицидних ламп.
Також варто зауважити, що в межах згаданої ініціативи допомогу виділили не лише великим лікарням Львова, а й медустановам у районах Львівщини. Зокрема, Кам’янка-Бузькій центральній районній лікарні передали 213 костюмів біозахисту із халатами та 131 комплект одноразової медичної постелі; Стрийській центральній міській лікарні та Рудківській міській клінічній лікарні – по 111 багаторазових комбінезонів біологічного захисту з бахилами; Яворівська центральна районна лікарня отримала 31 компресійний медичний джгут для забору крові, вісім пульсоксиметрів, спірометр та 60 одноразових мундштуків до нього, 11 безконтактних термометрів, шість автоматичних тонометрів, електрокардіограф та чотири протипролежневі матраци; Сокальська центральна районна лікарня – два медичні кисневі концентратори, а Стебницька міська лікарня – 200 костюмів біологічного захисту багаторазового використання.
До слова, Кредобанк допомагав медустановам Львівщини ще до того, як почалася пандемія коронавірусу. Ініціатива під назвою «З добрим серцем», започаткована у 2018 році, стала одним із найбільших напрямків соціально відповідальної діяльності банку. Саме завдяки їй у грудні 2018-го Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ» отримала апарат штучної вентиляції легень Hamilton C1, електрокардіограф та інфузійний дозатор. А через рік, у грудні 2019-го, пологовий клінічний будинок №1 міста Львова одержав інкубатор для новонароджених Air Incu I японської фірми ATOM Medical Corporation та два монітори пацієнта uMEC 12. Загалом у межах згаданої ініціативи в 2018 – 2020 роках «Кредобанк» придбав обладнання і засобів дезінфекції та захисту на майже 4,54 мільйона гривень.

Єжи Яцек Шугаєв, голова правління АТ «Кредобанк»:
– 2020 рік став непростим випробуванням для всього світу та всіх нас. Пандемія коронавірусу змінила наші плани. Цього року ми сподівалися святкувати 30-ліття діяльності Кредобанку в Україні, з гордістю показуючи наше залучення до підтримки України та українців. Але замість святкування ми вирішили допомогти тим, що перебувають на першій лінії боротьби з небезпечною хворобою, а саме спеціалізованим лікарням Львівської області, які приймають та лікують хворих на Covid-19. Тож ми вирішили продовжити нашу ініціативу «З добрим серцем», що передбачає допомогу медичним закладам. Адже в нинішніх умовах наша підтримка найбільше потрібна власне їм. Особливо символічно, що передача найбільш вартісної частини цієї допомоги відбулася саме в день народження Кредобанку. Ми виконали своє добровільне зобов’язання і передали допомогу в запланованому обсязі. Наша ініціатива охопила 11 лікарень, які отримали саме ті пристрої, матеріали та захисні засоби, які найбільше потрібні. Ми зробили свій вклад у протидію коронавірусу, бо тільки разом відповідально та свідомо зможемо упоратися з непростим випробуванням, яке випало на долю всього світу та всіх нас у 2020 році.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7844 / 1.61MB / SQL:{query_count}