По свячену воду – на площу Ринок

У Львові на свято Богоявлення відбудеться загальноміське освячення води

Уже традиційно 19 січня, в неділю, на свято Богоявлення на площі Ринок відбудеться щорічний Чин освячення води за участі духовенства усіх християнських конфесій міста. Львівська міськрада запрошує до спільної молитви та колядування всіх жителів та гостей Львова, після освячення кожен зможе взяти додому свяченої води!
О 13.00 на площі Ринок розпочнеться вітання колядками львівських хорів, зокрема хору Львівського ставропігійного братства святого апостола Андрія Первозваного “Ставрос”, а о 13.30 відбудеться загальноміський екуменічний мелебень та освячення води.
Чин освячення води, відповідно до графіка, очолить митрополит Львівський ПЦУ Макарій, інформує пресслужба міськради. «У молитві варто єднатися не лише в цей день, у ній варто єднатися і в інші значні свята, тому що Христос  – один. Спільне богослужіння чи освячення води є тим моментом, до якого жителі нашого міста чисельно долучаються, і це дуже подобається львівській громаді. Ця традиція загальноміського водосвяття започаткована у Львові і згодом поширилася на інші міста», – сказав владика.
: «Під час свята Богоявлення нам відкривається Господь. Бог, котрий перебуває у єдності. Саме тому щороку на свято Богоявлення ми, представники різних конфесій, збираємося разом на загальноміське екуменічне освячення води, щоб стати свідками того, як благодать Духа Святого освячує воду для нас. У цей день львів’яни мають нагоду взяти цю воду додому і, споживаючи її  в особливий спосіб, досвідчити силу і благодать Божої ласки», – зазначив капелан Львівської міської ради отець Павло Дроздяк.
Освячена вода перебуватиме в спеціальному резервуарі, розповів Євген Бойко, директор департаменту «Адміністрація міського голови» Львівської міської ради.
«Освячення води духовенством усіх конфесій міста – це добра традиція єдності львів’ян у ці святкові дні. Сьогодні такий час, коли ми повинні бути разом, і спільне освячення води є гарною можливістю для цього. Також під час освячення будемо підносити молитви за наших військових, єднаючись таким чином із ними. Тож радо запрошуємо всіх львів’ян провести цей день разом в молитві, в піднесенні, в єдності. Води буде багато, вистачить усім!» – наголосив Євген Бойко.
«Об’єм резервуара – 1500 літрів. Торік цієї кількості води вистачило усім охочим. Ми ретельно стежимо за технічним станом резервуара, виконуємо його дезінфекцію та промивання. Артезіанську воду, яка потрапляє в систему міських трубопроводів, постачатимуть на площу Ринок автоцистерною Львівводоканалу. Резервуар поставлять 18 січня увечері, а зранку 19 січня наповнять його водою», – повідомив заступник директора ЛМКП «Львівводоканал» Юрій Свізінський.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7675 / 1.55MB / SQL:{query_count}