Роби добро просто так – і воно повернеться сторицею!

У Львові розпочався благодійний проєкт на підтримку самотніх людей та осіб з інвалідністю

фото: Олег Огородник
Впродовж грудня у Львові триває акція “Просто так”, яка має на меті приділити увагу самотнім людям та особам з інвалідністю. Її головним осередком стала майстерня пряників “Юрашки” (вул. Краківська, 14), у якій проводять різноманітні благодійні майстер-класи. Зібрані на них гроші скерують на допомогу потребуючим. У нашому місті таких є 630 людей.
“Ми шукали партнерів, які могли б запропонувати солодкі подарунки. Першими погодилися і долучилися саме “Юрашки”, – каже координаторка проєкту ГО “Платформа трансформації” Любов Куртяк.
Першою подією стала зустріч “Пряники своїми руками”, яка відбулася цього понеділка, 9 грудня. Завдяки їй учасники виготовили і декорували пряники для стареньких.
“Кожен із нас у своєму листі до подарунків рідним може додати олію, рис, “миколайчика” або пряник чи зробити пожертву на рахунок організації (лише 50 гривень, що дорівнює ціні горнятка кави), взяти участь у благодійних майстер-класах. І тоді 630 самотніх людей з інвалідністю отримають трішки уваги, просто так, від інших львів’ян, напередодні свят!” – наголошують організатори акції.
Згодом у рамках акції “Просто так” відбудуться інші благодійні майстер-класи: 14 грудня – арт-терапевтична майстерня, 14 і 15 грудня – планувальний майстер-клас “Карта мрій”, а ще кожної п’ятниці тут організовуватимуть різдвяну майстерню для дітей.
Організатори мають на меті влаштувати свято самотнім людям з інвалідністю, сформувати необхідну кількість подарунків для них, привернути увагу львів’ян до тих, що потребують допомоги, тобто до однієї з найбільш вразливих категорій населення.
Подарунки для стареньких можна приносити на адресу: вул. Коновальця, 7, попередньо зателефонувавши на номер 067 332 1500. Крім цього, ви можете зробити пожертву стареньким: для цього треба переказати гроші на рахунок ГО “Платформа трансформації” .
Подарунки людям похилого віку роздаватимуть ближче до Різдва. До подарунків покладуть пряники. Але солодощі – лише їхня частина. Організаторами проєкту є Львівська міська рада, Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування та ГО “Платформа трансформації”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8401 / 1.55MB / SQL:{query_count}