Санаторій “Медобори”: чому варто поїхати

Про чудовий куточок краси та здоров’я на Тернопільщині, де відпочивають та лікуються люди зі всіх регіонів України

Я люблю Україну, працьовитих і здібних людей, рідну землю з мальовничими краєвидами і багатством природних джерел. Це почуття знов потужною хвилею захопило мене під час відпочинку в санаторії “Медобори” у селі Конопківка Теребовлянського району на Тернопільщині.
 
Головний лікар “Медоборів” Василь Мартинюк
Багато людей з усіх куточків нашої країни приїздять сюди лікуватися. Головне багатство санаторію – цілющі води: сірководнева для ванн, хлоридно-натрієва для питного лікування, а також голуба глина для болюсотерапії. Подаровані самою природою, вони надзвичайно помічні в лікуванні багатьох недуг. Як розповідає головний лікар “Медоборів” Василь Мартинюк, у санаторії здійснюють лікування та профілактику хвороб опорно-рухового апарату, кісток, м’язів, сухожиль, серцево-судинної системи, легень, шкіри, кишково-шлункового тракту, печінки, периферичної та центральної нервової системи, ендокринологічних та гінекологічних захворювань. “Ми маємо потужну діагностично-лікувальну базу, – каже він. – Застосовуємо традиційні методи лікування, а також багато нових: болюсотерапія (лікування голубою глиною), зцілення продуктами бджільництва (апітерапія), їздою верхи (іпотерапія), п’явками (гірудотерапія). Крім того, ефективними методами є суха та підводна витяжки хребта, ударно-хвильова терапія, лікування холодом та в соляній печері тощо. Лікарі санаторію призначають кожному відпочивальнику комплекс процедур відповідно до діагнозу основної хвороби та супутніх недуг”. 
Медичний персонал здійснює лікування в діагностично-лікувальному корпусі. Мені дуже сподобалося, що медпрацівники “Медоборів” кваліфіковані та доброзичливі, процедури проводять у призначений час, немає жодних черг та непорозумінь. Усі будівлі санаторію з’єднанні  переходом, тож після процедур або в негоду можна потрапити до спальних корпусів, бювета, їдальні, аптеки, відділення зв’язку, бібліотеки, басейнів, концертного залу, не виходячи назовні. Як на мене, це дуже комфортно.
Комфортними є й умови проживання. У двох п’ятиповерхових спальних корпусах широкий вибір номерів різної категорії – від “Стандарт” до “Комфорт плюс”. Вони облаштовані сучасними меблями, сантехнікою, побутовими приладами. Отже, тут можна не лише лікуватися, а й прекрасно відпочивати. 
А ще мене вразила надзвичайно гарна природа. Санаторій розташований серед густих лісів і має величезну територію, на якій ростуть хвойні, листяні, плодові дерева, квіти, кущі. Місцева річка Нішла утворює тут два великі ставки. У їхніх плесах відбиваються романтичні вербиці, кремезні дуби, могутні сосни, стрункі красуні-берізки. У ставках водяться раки та риба, з якої готують смачну юшку та частують нею під час вечорів відпочинку на літньому майданчику біля кафе-бару “Медова хата”. На них приходить володар тутешніх вод Водяник із безліччю цікавих конкурсів та подарунків. До речі, в “Медовій хаті” можна щовечора проводити дозвілля за філіжанкою кави, креманкою морозива, кухлем смачного “Микулинецького” пива. На бажання можна замовити міцніші напої, різноманітні салати, гарячі страви, у тому числі приготовані на мангалі. У санаторії організовують концерти, презентації, зустрічі з відомими людьми.

Мені дуже подобалося у вільний час гуляти територією, сидіти в альтанках у березовому гаю понад річкою. Також вдалося помилуватися конями, завітати до куточка з промовистою назвою “Медовий рай”. Я спілкувалася з багатьма людьми, які приїхали сюди вперше, і тими, котрі неодноразово лікувалися та відпочивали в санаторії. Ось кілька їхніх відгуків.
 
Костянтин Буйських, науковець, м. Київ:
– Я в “Медоборах” учетверте. Після відвідин санаторію відчуваю лікувальну силу процедур. Подобається й атмосфера. Тут лікує навіть природа. Сподіваюся ще не раз відвідати “Медобори”.

Наталія Подвалюк, провідна економістка, м. Бориспіль, Київська обл.:
– У цьому санаторії я вперше. Мені тут дуже подобається. Лікувальні процедури допомагають покращити стан здоров’я. Мальовнича природа створює гарний настрій. Привітний, доброзичливий персонал також сприяє позитивній атмосфері. У вільний час я займаюся спортом, зокрема граю в настільний теніс. Думаю, що знову приїду сюди.

Оксана Швець, вчителька географії, м. Львів:
– У “Медобори” я приїхала вп’яте. Лікую тут тіло і душу. Повернувшись із санаторію, тривалий час почуваюся добре.  Цілющими тут є не лише процедури, а й надзвичайно гарна місцевість. У “Медоборах” затишно і комфортно. В номерах нові, сучасні меблі, красивий дизайн. Подобається й дієтичне харчування.

Парасковія Юсько, пенсіонерка, м. Чернівці:
– Я приїхала сюди з донькою Оксаною та внуком Олександром відпочивати і лікуватися. У мене болять ноги, а онук часто застуджується, навіть мав запалення легенів. Сподобалося, що в санаторії нам призначили ефективні лікувальні процедури. Медперсонал чуйний, привітний. Помічним є й дієтичне харчування. Тут сама атмосфера лікує. Ми вдячні керівництву та всім працівникам “Медоборів”!

Галина Іваненко, викладачка англійської мови, м. Київ:
– Лікуюся та відпочиваю у “Медоборах” усьоме. Подобаються ефективні лікувальні процедури, ставлення персоналу, гарна природа. Тут тихе і затишне місце. Усмішки, гарний настрій відпочивальників також створюють чудову атмосферу. В санаторії дбають про дозвілля, організовують концерти, вечори відпочинку, презентації, зустрічі з відомими діячами мистецтв. Мене щороку тягне сюди. 

Цю статтю я написала для того, аби щонайбільше людей, плануючи відпустку, не забували, що не обов’язково їхати світ за очі – можна чудово відпочити та оздоровитися на рідній землі!
  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7805 / 1.6MB / SQL:{query_count}