Робітничі професії – гарантоване майбутнє

Кваліфіковані фахівці швейного виробництва, перукарської справи, громадського харчування завжди мають попит на ринку праці

У Міжрегіональному центрі професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова юнаки та дівчата здобувають перспективні професії. Гортаючи сторінки історії навчального закладу, варто згадати, що центр створений у 2004-ому – об’єднали львівські ПТУ №4 (яке з 1972 року здійснювало підготовку фахівців сфери побутового обслуговування населення) та ПТУ №28. 
Сьогодні МЦ ПТО ХМД м. Львова є потужним багатопрофільним закладом професійної (професійно-технічної) освіти нашого краю.
У ньому випускники 9-х та 11-х класів здобувають актуальні професії: швачка, кравець, закрійник, швейне виробництво, моделювання та конструювання промислових виробів, перукар (перукар-модельєр), модель, демонстратор зачісок, манікюрник, педикюрник, пастижер, візажист, перукарське мистецтво та декоративна косметика, кухар, кондитер, кухар дитячого харчування, офіціант, бармен, адміністратор (господар) залу в закладах харчування.
Для підготовки фахівців Міжрегіональний центр професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова має потужну матеріально-технічну базу, зокрема два навчальні корпуси загальною площею майже дев’ять тисяч кв. м, у яких є 36 навчальних кабінетів та лабораторій та 28 майстерень. Також є спортзал, бібліотека, актовий зал, учнівське кафе, їдальня. Історія краю та національні традиції представлені у етнографічному музеї центру. Подбали також про проживання юнаків та дівчат у комфортному гуртожитку. Учні отримують стипендію. Отже, є прекрасні умови для теоретичної та практичної підготовки учнів, занять спортом, участі у різноманітних творчих та патріотичних заходах. 
Зокрема, 7 – 9 червня на базі Центру відбувся Львівський фестиваль гуманної педагогіки “З Україною в серці”, у якому взяла участь викладачка української мови та літератури Галина Кінах. Він об’єднав освітян з усіх куточків нашої країни, аби вони мали змогу обмінятись кращими напрацюваннями в царині національного виховання на засадах духовного гуманізму.
Навчанням та вихованням молоді займається високопрофесійний педагогічний колектив. Очолює навчальний заклад директор Роман Вороняк. За час його керівництва у корпусі №2 зробили сучасний ремонт. Директор опікується навчальним та виховним процесом, а також завжди підтримує творчі ініціативи молоді.
Центр пишається своїми кращими учнями та випускниками. Професійну майстерність юнаки та дівчата постійно демонструють на фахових конкурсах, де здобувають призові місця та почесні нагороди.
Команда МЦ ПТО ХМД м. Львова взяла участь у XXII Чемпіонаті Південної України “Кубок Одеси” у форматі Міжнародної спеціалізованої виставки “Технології краси – вік ХХІ”,  де продемонструвала високий рівень професійної підготовки із прекрасними результатами.
В номінаціях “Коктейльна зачіска з елементами плетіння” друге місце посіла Діана Попівняк (майстер виробничого навчання Оксана Гірняк). Третє місце посіли Софія Савсюк, Діана Бецала під керівництвом майстра виробничого навчання Ірини Кащій та Марія Пушка (майстер виробничого навчання Людмила Наконечна).
У номінації “Весільна зачіска – салонна” третє місце посіли Ірина Ферцович (майстер виробничого навчання Людмила Наконечна), Тетяна Олесько (майстер виробничого навчання Василина Горнецька), Христина Ярема (майстер виробничого навчання Ірина Кащій) та Іванна Кантарович (майстер виробничого навчання Людмила Горнецька).
У номінаціях “Кудрі Street Fashion” друге місце посіла Христина Ярема (майстер виробничого навчання Ірина Кащій), “Сучасний салонний жіночий манікюр” перше-друге місце розділили Ірина Матейко та Вікторія Юхман під керівництвом майстра виробничого навчання Ірини Богдан.
У категорії “Майстер” Василина Горнецька здобула перемогу в номінаціях Smoky eyes та “Весільний макіяж (салонний)”.
Головне, що всі учні навчального закладу орієнтовані на високий рівень професіоналізму, реалізацію своїх здібностей та кар’єрне зростання.
“У Міжрегіональному центрі професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова можна отримати повну загальну освіту і водночас навчитися втілювати власні ідеї з моделювання, конструювання та виготовлення одягу, створювати для рідних та знайомих привабливий вигляд і чудовий настрій, готувати смачні страви та кулінарні вироби. Свою майстерність учні демонструють на конкурсах, виставках, презентаціях, ділових зустрічах. Наші випускники завжди добре працевлаштовані. Адже професії, яких ми навчаємо, потрібні людям”, – акцентує Роман Вороняк.
Юнаки та дівчата можуть також навчатися у Інформаційно-комуні­каційному центрі дистанційного навчання від Хмельницького національного університету, який успішно функціонує на базі МЦ ПТО ХМД м. Львова для здобуття вищої та другої вищої освіти на факультеті заочно-дистанційного навчання, післядипломної освіти та довузівської підготовки.
Вступайте до Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова, навчання у якому забезпечує потужний старт успішної кар’єри!
м. Львів,
корпус №1,
вул. О. Кульчицької, 2,
тел.: (032) 262-43-25

корпус №2,
вул. Городоцька, 195,
тел.: (032) 238-43-45, 238-44-03,
www.mcptohmd.lviv.ua.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8061 / 1.59MB / SQL:{query_count}