Скористайтеся шансом стати успішним!

Вдале працевлаштування та високий заробіток гарантує навчання у ДНЗ “Львівське вище професійне училище харчових технологій”

У Львівському вищому професійному училищі харчових технологій завжди панує привітна атмосфера, пахне свіжою випічкою та смачними стравами. І це не дивно, адже навчальний заклад більше ніж півстоліття здійснює підготовку фахівців хлібопекарської, кондитерської та кухарської справи. Тут здобувають фах майбутні пекарі, тістороби, кондитери, кухарі, офіціанти, майстри ресторанного обслуговування, а також агенти з постачання, адміністратори залу.
Усі ці спеціальності нещодавно були представлені в училищі на Тижні професій. А 19 лютого до навчального закладу завітало чимало гостей. День відкритих дверей відвідали учні загальноосвітніх шкіл Львова та області: №№1, 40, 43, 47, 55, 67, 82, 85, 91, 97, 99, Бунівської, Щирецької, Галицького ліцею, Борщовицького, Пикуловицького навчально-виховних комплексів.
Учням розповіли про історію Львівського вищого професійного училища харчових технологій та його освітній потенціал. Як запевнила директор училища Наталія Склярчук, його випускники завжди успішно працевлаштовані та мають високий заробіток, бо успіх приходить до людей, котрі роблять те, що їм найбільш до вподоби. “Навчання у нашому училищі – це потужний старт успішної кар’єри, – зазначила вона. – Ми орієнтуємося на європейський рівень освіти. Завжди крокуємо в ногу з часом, використовуємо інноваційні освітні технології. Зокрема, впроваджуємо дуальну систему освіти, за якої учні з першого курсу проходять практичну підготовку та виробничу практику на провідних підприємствах харчової промисловості та торгівлі, де вони не лише набувають реального досвіду, а й офіційно одержують заробітну плату. Згодом багато з них стануть працівниками цих компаній”.

Провідні підприємства запрошують

Зокрема, двері своєї компанії відчинило для учнів училища одне з найбільших підприємств на ринку хліба ПрАТ “Концерн Хлібпром”. Як розповіли представники компанії менеджер з персоналу Ольга Мательонок та фахівець відділу персоналу Романа Марків, на підприємствах концерну щодня виготовляють до 200 тонн продукції – хлібної, хлібобулочної, кондитерської та тістових напівфабрикатів. В структуру компанії входить шість переробних підприємств. Три хлібозаводи та млин розташовані у Львівській області. “Концерн Хлібпром” забезпечує робочими місцями близько 3200 працівників.
Компанія приділяє велику увагу питанням підбору персоналу і створенню сприятливого клімату для його роботи та професійного росту. “Ми готові ділитись власним досвідом та знаннями і очікуємо учнів училища на навчання за дуальною системою. Юнакам та дівчатам, котрі найкраще зарекомендують себе у нашій компанії, передбачені нагороди. Випускників училища запрошуємо на постійну роботу”, – запевнили представники “Концерну Хлібпром”.
Запрошує до себе на дуальне навчання та на роботу й торгово-виробнича компанія “Львівхолод”. Як розповіли провідний менеджер з персоналу Галина Деркач та менеджер з персоналу Мар’яна Пришляк, компанія “Львівхолод” є одним з лідерів у галузі роздрібної торгівлі Західної України, зокрема, за кількістю торгових точок вона посідає п’яте місце у всеукраїнському рейтингу мереж. Компанії належить мережа магазинів самообслуговування “Рукавичка” (140 магазинів), цех з виробництва м’яса, а також виробничі потужності. У супермаркетах працюють міні-пекарні, в невеликих магазинах – допічки, у яких випікають хлібобулочні вироби з заготовлених напівфабрикатів. У супермаркетах також є піцерії. Тож компанія постійно потребує кваліфікованих фахівців і відкриває свої двері для учнів та випускників училища. До речі, Галина Деркач та Мар’яна Пришляк, які нині є успішними фахівцями, розпочинали свій шлях з професійно-технічної освіти. Зокрема, Мар’яна закінчила Львівське вище професійне училище харчових технологій.
Долучилося разом з училищем до системи дуальної освіти також ТзОВ  “Барком” (ТМ “Родинна ковбаска”). Компанію презентувала менеджер з персоналу Ольга Голодюк. Це сімейний бізнес. У складі  корпорації “Барком” п’ять юнітів: агрономія, тваринництво, ковбасний цех, пекарня, мережа магазинів “Родинна ковбаска”. Діють також допоміжні сервісні служби. У компанії працює понад дві тисячі людей. “Барком” потребує кваліфікованих робітників у всі свої підрозділи, тож охоче співпрацює з ЛВПУ ХТ.
Юнаки та дівчата мають чудові перспективи працевлаштування та кар’єрного росту, бо для них відкривають двері успішний навчальний заклад і потужні компанії.

День відкритих дверей

Молодь ознайомилася з актуальними професіями, що навчають в училищі, оцінила вправність його учнів на майстер-класах: “Дивосмак”, “Смайлики”, “Декори для тортика”, “На здоров’ячко”, “Святкова серветка”, “Карвінг”, “Кава, що посміхається”, “Мафіни без ГМО”, “Пісочне печиво”, “Декори для короваю”, “Жайворонки”, “Креативний вареник”, “Смаколики”, “Юрашки”, із задоволенням посмакувала панкейками, випічкою, східними солодощами чак-чак, лимонадом та кавою.
Про головні засади здорового харчування розповіла учням старший викладач технології хлібопекарських та кондитерських виробів Дарія Федьків.
Школярі разом з викладачами та батьками відвідали Музей хлібопекарства училища, створений в 1992-ому стараннями учнів, викладачів та майстрів навчального закладу. Незмінний керівник музею, викладач-методист Любов Білоруська ознайомила з історією та традиціями хлібопекарської справи, продемонструвала рідкісні експонати: старожитність, яка використовувалася для приготування хліба, макет печі, стародавній плуг та народне вбрання галичан. Вона також звернула увагу відвідувачів на найкращі студентські роботи – взірці хліба, булочок, святкових баранців, короваїв, законсервовані способом лакування.
З технологією випікання хлібобулочних виробів школярі ознайомилися у Навчально-практичному пекарському центрі, обладнаному сучасним устаткуванням, переданим училищу німецькими партнерами.
До речі, училище постійно підтримує та розвиває стосунки із закордонними навчальними закладами такого ж профілю. Одним зі стратегічних партнерів міжнародної співпраці є Агенція європейських програм землі Тюрингія з Німеччини. Нині випускники ЛВПУ ХТ, що володіють німецькою мовою, опановують теорію та проходять практичну підготовку у навчальних закладах у Тюрингії. Згодом вони з дипломом європейського зразка повернуться на рідну землю висококваліфікованими фахівцями та розвиватимуть харчову галузь України.
Багатьом школярам сподобались перспективи навчання у ЛВПУ ХТ. Практичний психолог училища Оксана Федоренко допомогла юнакам та дівчатам визначити схильність до певних професій. Деякі з них наприкінці Дня відкритих дверей відразу подавали заяви на вступ до училища.
Не пропустіть свій шанс! 
Опановуйте перспективні професії!

Вступайте
до  ДНЗ “Львівське вище професійне училище харчових технологій”.
Адреса:
м. Львів, пл. Данила Галицького, 8,
тел.: (032) 235-53-30, (073) 469-51-07,
е-mail:lplcht@ukr.net,
http://lvpucht.lviv.ua
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8046 / 1.61MB / SQL:{query_count}