Як пережити спеку вагітним?

“Це літо неймовірно жарке! А я саме на п’ятому місяці вагітності. Важко ходити, нема чим дихати… Порадьте, будь ласка, як пережити спеку вагітним, аби не нашкодити ні собі, ні дитині?”

Марта Гулейчук, м. Львів


Марія Малачинська, в.о. директора Львівського обласного центру репродуктивного здоров’я населення, обласний позаштатний спеціаліст із репродуктивного здоров’я і планування сім’ї:
– Вагітним не те що небажано перебувати на сонці спекотної днини, а взагалі протипоказано! Але якщо вже конче треба вийти з дому, наприклад, до лікаря, раджу робити це до одинадцятої ранку або після четвертої дня. 
Виходити на прогулянку варто ближче до вечора, після шістнадцятої години, коли сонце вже не таке активне. А якщо сонце в зеніті, ховайтеся від нього у затінку – під деревами, наприклад. У спеку жінкам при надії необхідно пити багато рідини – до двох літрів, навіть більше, щоб уникнути зневоднення.
І ще: ніякої кави – ні гарячої, ні холодної! Цей напій вагітним узагалі заборонений, а в спеку тим більше. Натомість рекомендую варити компоти, узвар, купувати мінеральну воду.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7896 / 1.53MB / SQL:{query_count}