З молитвою про Україну

Глави українських Церков виступили у Конгресі США

Глава УГКЦ Патріарх Святослав і предстоятель УПЦ (КП) Патріарх Філарет взяли участь у Молитовному сніданку з президентом та конгресменами США, що за традицією відбувся у перший четвер лютого. А напередодні, 5 лютого, у щорічний День України вони мали нагоду звернутися до Конгресу США.
На цій зустрічі глава УПЦ (КП) Філарет і предстоятель УГКЦ Свято­слав заявили, що майбутнє України – за Європою. Вони переконані, що ставки у боротьбі за європейський шлях найвищі, які лиш можуть бути.
У своєму слові Блаженніший Святослав зазначив, що всі релігійні інституції України підтримують прагнення українського народу до змін через конструктивний діалог між громадськістю і державною владою, а не за допомоги насильства чи агресії, принагідно наголосивши, що протести в Україні не політичні, а викликані вибором майбутнього держави. Глава УГКЦ закликав владу США стати посередником у врегулюванні нинішньої ситуації в Україні.
 Довідка                                   
День України в США – щорічний захід, під час якого українці Сполучених Штатів Америки зустрічаються з владою: конгресменами, сенаторами, представниками Державного департаменту, щоби відстоювати інтереси України.
“Питання євроінтеграції сьогодні – це питання збереження цілісності та незалежності України... Це питання вибору між демократією і диктатурою”, – переконаний Блаженніший Святослав. Глава УПЦ (КП) Патріарх Філарет закликав Америку та ЄС дати гарантії безпеки Україні, допомогти їй протистояти Росії і надати Україні фінансову допомогу, без якої, вважає він, до дефолту недалеко.
У заході взяли участь заступник помічника держсек­ретаря Ерік Рубін, представники української парламентської опозиції, представники країн Центральної та Східної Європи та багато українців, які живуть у США. Крім того, предстоятелі УГКЦ та УПЦ (КП) мали зустріч з віце-президентом США Джо Байденом, повідомляє VIDIA.
За день до того, 4 лютого, у Вашингтоні, біля пам’ятника Кобзареві, Патріарх Святослав і Патріарх Філарет відслужили молебень до Пресвятої Богородиці за мирне врегулювання ситуації в Україні, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7667 / 1.54MB / SQL:{query_count}