Новий центр для породіль

Львівський обласний перинатальний центр введуть у експлуатацію в грудні 2014-го

фото: архів
На Львівщині у рамках виконання Національного проекту “Нове життя” створюється новітній перинатальний центр ІІІ рівня шляхом проведення високотехнологічної реконструкції  діючого обласного клінічного перинатального центру, що на вулиці Дж. Вашингтона у Львові, повідомляє прес-служба департаменту охорони здоров’я ЛОДА.
Роботи на об’єкті розпочались у жовтні цього року.  Вже проведено демонтаж водопровідно-каналізаційної системи, киснепроводу, вентиляційної системи, внутрішніх цегляних перегородок, дверних блоків, підлогового покриття, розпочато влаштування внутрішніх перегородок з газоблоків на III поверсі корпусу А-3. Проведення робіт та виконання графіка реконструкції знаходиться під постійним контролем облдерж­адміністрації, зокрема, управління капітального будівництва і  департаменту охорони здоров’я ОДА.
Зі слів голови Львівської ОДА Олега Сала, введення в експлуатацію нового Львівського обласного перинатального центру планується у грудні 2014 року. З державного бюджету  на реконструкцію і придбання сучасного медичного обладнання  передбачено виділення коштів у сумі 99,7  млн грн.
Нагадаємо, загалом Національний проект “Нове життя – нова якість охорони материнства і дитинства”, що реалізується на виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, передбачає відкриття у всіх регіонах України 27 перинатальних центрів найвищого ІІІ рівня.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7160 / 1.53MB / SQL:{query_count}