Як обрати наплічник для вашої дитини

Кожна мама майбутнього школяра думає про обновки до нового навчального року. Як обрати найкращий варіант, щоб і надійно, і якісно, і модно, і красиво… І дитині щоб сподобалося, і при цьому не вийти за рамки бюджету…

Наша редакція, розуміючи всі складності вибору, запитала у професіоналів, на що звертати увагу при виборі наплічника. Обираючи експертів, ми вирішили запитати у людей з досвідом, ми питали у тих, хто більше 20-ти років працює з рюкзаками різних виробників. 
На запитання відповідає Оксана Саква, представник національної мережі магазинів “Віват, канцелярія!”.
– Оксано, розкажіть, будь ласка, що потрібно враховувати батькам при виборі ранця для своєї дитини?
– Важливо врахувати всі дрібниці. Портфель має бути не тільки привабливим, яскравим, одним словом – таким, щоб подобався дитині, а й зручним та практичним у повсякденному використанні. При виборі наплічника я раджу враховувати три основні характеристики.
По-перше, рюкзак має бути безпечним. Особливо це актуально для школярів, адже у них хребет тільки формується. Я теж мама, і мені важливо знати, що спина у моєї дитини розвивається правильно. Ранці для молодших школярів обов’язково повинні мати ортопедичну спинку, адже неправильне навантаження на хребет може викликати серйозні захворювання.
По-друге, порожній наплічник не повинен бути важчим за 1 кг. Не менш важливі S-подібні шлейки для плечей, адже саме вони допомагають правильно розподілити вагу рюкзака рівномірно по спині. Дитині зовсім не важко нести такий портфель за плечима.
Порожній наплічник не повинен бути важчим за 1 кг
По-третє, наплічник має бути оздоблений світловідбивними елементами для безпеки в темну пору доби. Це надзвичайно важливо, адже часто діти повертаються додому ввечері, з груп подовженого дня.
– Чи можливо підібрати ранець без присутності дитини?
– Моя відповідь – ні! Адже наплічник має відповідати зросту і статурі дитини. Без присутності дитини підібрати ранець “на око”, керуючись віком або іншими параметрами, дуже важко. Перед здійсненням покупки в магазині ми рекомендуємо приміряти наплічник на дитину, щоб школярик сам пересвідчився в його комфортності та зручності.
Варто також консультуватися з продавцями, які допоможуть обрати такий наплічник, який ідеально підійде саме вашій дитині. Продавці магазинів “Віват, канцелярія!” – професіонали своєї справи, які знають нюанси кожного товару і можуть дати правильну пораду при виборі портфеля (починаючи від необхідного розміру, завершуючи модними тенденціями). Звертаю вашу увагу на важливий факт: навіть найкраща модель портфеля, яка відповідає всім рекомендаціям Асоціації ортопедів, може нашкодити дитині, якщо ви неправильно оберете розмір. Крім того, дитина має полюбити наплічник, адже це одна з найважливіших речей дитячого гардеробу.
– Оксано, а як визначити, що ранець прослужить довго?
– Міцність виробу – одна з найважливіших характеристик такого продукту як наплічник. Рюкзак має витримати не тільки важкі підручники, зошити, які щодня учень носить до школи, але й активний спосіб життя свого маленького власника. Сьогодні школяр летить на портфелі, ніби на санчатах з гірки, а завтра – грає ним, ніби м’ячем, у футбол.
Можете бути спокійні – наші рюкзаки витримують навіть такі випробування! Для того, щоб і дитина з радістю носила свій портфель до школи, і щоб батьки були впевнені у якості даного виробу, я можу порадити одне: перед покупкою слід звертати увагу на виробника і обирати перевірених. Малоймовірно, що виробник-одноденка буде турбуватися про довговічність свого виробу. Він, скоріше зробить акцент на модному зображенні. До речі, більшість покупців керуються саме цим фактором при виборі наплічника.
Навіть найкраща модель портфеля, яка відповідає всім рекомендаціям Асоціації ортопедів, може нашкодити дитині, якщо ви неправильно оберете розмір
Будьте пильними та уважними при виборі портфеля! Завжди перевіряйте застібки, блискавки та шви. Щодо останніх, то вони мають бути подвійними та рівними. Також додаткову міцність портфелю надає посилене дно, наприклад, як в моделях ТМ Kite для дітей молодших класів. Зверніть також особливу увагу на ручку для тримання наплічника в руці. Вона повинна правильно розподіляти вагу речей в ранці та не бути надто тонкою, щоб не перетискати дитячу руку.
Фурнітура та замки мають буди суперміцними. І тут, окрім перевірки на міцність і справність перед покупкою, потрібно також звертати увагу на виробника. Крім того, ранці різних моделей мають свої особливості. Кожен наплічник є унікальний!
– Як підібрати рюкзак, який буде відповідати багатогранним потребам дитини, а не тільки міститиме підручники?
– Дитина йде до школи рано-вранці, а повертається після уроків або ввечері, після групи продовженого дня. Протягом усього дня в школі школярик навчається, спілкується з однолітками, витрачає сили та енергію. Саме тому рюкзак має містити достатню кількість відділень та кишень не тільки для книжок та канцелярського приладдя, а й для пляшки з водою, яблука, бутербродів. Загалом, для всіх тих речей, які є необхідними.
Тканина, з якої шиється рюкзак, не повинна пропускати вологу. Адже заховати рюкзак під дитячою парасолькою доволі важко. За таких умов дитина точно принесе додому сухі речі. А в деяких ситуаціях і сам рюкзак може стати парасолькою...
– З часом ранець стає брудним. Як за ним доглядати? 
– Можу сказати лише про наші рюкзаки. За ними доглядати дуже просто. Зазвичай, їх чистять вручну звичайними миючими засобами. Вони легко змиваються з поверхні. Після такої обробки рюкзак зберігає свою форму та яскраві кольори. І дитина задоволена яскравим портфелем, і мама – зручністю та простотою у догляді за ним.
– Справді багато вимог, а які марки ви можете рекомендувати?
– Я не можу однозначно відповісти на це запитання, адже тут ще важливий бюджет родини. Наприклад, ми в процесі багаторічного досвіду вирішили не працювати з дешевим сегментом. Знаєте, неприємно, коли через два місяці вам повертають рюкзак, тому що шви розійшлися чи фурнітура зламалася.
Тому у нас можна обирати рюкзаки від 288 грн. Це наш свідомий вибір відмовитися від дешевого товару. Рюкзаки ТМ Kite, Herlitz цілком та повністю відповідають вищезгаданим вимогам. Придбавши наплічник цих марок в одному з наших канцелярських магазинів, ви про свій вибір не пожалкуєте! Ми вам це гарантуємо.
– Ми зустрічали ваші магазини у Чернігові, Києві, Сумах, Рівному, розкажіть, де вас знайти у Львові?
– Так, хоча нашій мережі більше 20-ти років, у Львові ми знаходимося всього рік, на вулиці І.Франка, 27. І, до речі, до Дня незалежності України з 15 по 27 серпня ми надаємо знижку 22% на шкільні рюкзаки. Приходьте! Ми завжди раді Вам!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7225 / 1.6MB / SQL:{query_count}