Контроль по-новому

ДАІ перевірятиме довіреності під час перереєстрації

ДАІ перевірятиме довіреності під час перереєстрації

У міліції вирішили взяти під контроль схеми продажу автомобілів за дорученням, щоби припинити реалізацію проблемних транспортних засобів.

Як повідомляє auto.bigmir.net, посилаючись на AUTO-Consulting, тепер МРЕВ під час операцій з автівками перевірятиме справжність довіреності за Єдиним реєстром доручень. Відповідний спільний наказ видали Міністерство юстиції та Міністерство внутрішніх справ.

Наказ передбачає створення відповідних нормативних і технічних можливостей для оперативного обміну інформацією між Мін’юстом, МВС та виконавчою службою. Це означає, що буде посилений контроль за обігом автомобілів, що відчужуються за дорученням, та операціями з кредитними автівками.

ДАІ отримує доступ до інформації з Єдиного державного реєстру виконавчих проваджень щодо транспортних засобів, за якими державними виконавцями винесені постанови про арешт, розшук, зняття арешту з майна, зняття майна з розшуку згідно з протоколом інформаційного обміну. Цей крок спрямований на боротьбу з відчуженням заставних і проблемних автомобілів, –  зазначають у AUTO-Consulting. Тепер їх буде неможливо зняти з обліку для реалізації іншій особі.

Спільний наказ набув чинності 29 жовтня 2012 року, але реально почне працювати протягом трьох місяців, оскільки відповідні служби повинні забезпечити технічні можливості для здійснення інформаційного обміну.

Як пояснюють у AUTO-Consulting, цей наказ не зачіпає прав законослухняних продавців автомобілів, а спрямований на боротьбу з шахрайством із використанням підроблених довіреностей, відчуження проблемних, заставних автівок тощо. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8012 / 1.54MB / SQL:{query_count}