Прощавай, “Візир”!

Незабаром 70% постів ДАІ ловитимуть водіїв на “Гарпун” 

Незабаром 70% постів ДАІ ловитимуть водіїв на “Гарпун” 

До кінця цього року більшість українських даїшників матимуть  нові комплекси для фото- і відеофіксації порушень під назвою “Гарпун”. Про це інформує for-ua.com, посилаючись на начальника департаменту ДАІ Міністерства внутрішніх справ Валерія Лозового.

“Гарпун” зараз проходить дослідницьку експлуатацію на стаціонарному посту, що на автошляху Київ – Одеса, поблизу Білої Церкви”, – пояснив посадовець.

Зі слів Лозового, такий пристрій може бути розміщений і на інших стаціонарних постах. “У нас таких 95, і я думаю, що до 1 січня “Гарпун” працюватиме на приблизно 70% цих постів”, – заявив Лозовий.

Гарпуни найперше встановлюють у столиці, а також у Київській та Полтавській областях. Про це autocentre.ua розповів заступник начальника Департаменту ДАІ полковник Володимир Рєзников. Ці прилади будуть встановлені у антивандальних боксах і оснащені спеціальним обладнанням, що дозволяє дистанційно задіювати радар ДАІ і передавати з допомогою каналу GSM зафіксовані фото або відео перевищень швидкості руху на комп’ютер інспектора.

Інформацію з нових радарів можна буде передавати і в автомобіль ДПС, який патрулює певну ділянку магістралі, – тоді даїшники наздоганятимуть порушників.

Такі  бокси з “Гарпунами” будуть розміщені на аварійно небезпечних відтинках доріг, але при цьому не в кожному з них будуть встановлені радари.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7537 / 1.54MB / SQL:{query_count}