Великодній кошик для дітей-сиріт

Великдень – сімейне свято, але, на жаль багато дітей позбавлені батьківського тепла та любові.

Великдень – сімейне свято, але, на жаль багато дітей позбавлені батьківського тепла та любові.

Так, “Міс Львів-2012” Богдана Примак та Андрій Породко, голова ГО “САМІ”, завітали до дітей-сиріт зі смачними пасочками. 
“Нагадуємо суспільству про справжні, людські, щирі справи, адже  добрі та християнські вчинки маємо робити не тільки перед святами, а й  щодня. Для благодійності не потрібно мати мільйони, – потрібно мати душу”, – каже Богдана Примак, “Міс Львів-2012” та “Міс Добре серце”. 
Так, 12 квітня Богдана Примак та Андрій Породко завітали до дитбудинків та інтернатів. Відвідали Лівчицьку спеціальну ЗОШ-інтернат, дитячий будинок  сімейного типу родини Ребро (с. Верин), будинок сімейного типу с. Володимирці, протитуберкульозну школу-інтернат  санаторного типу (смт. Журавно). А 13 квітня вони побували у відділенні гематології та інтенсивної хіміотерапії Західноукраїнського медичного дитячого центру.
“Ми привітали дітей зі закладів соціального спрямування з Великоднем, адже малеча проведе сімейне свято у стінах інтернатів, а смачна паска та солодощі створять святковий настрій”, – каже Андрій Породко.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7924 / 1.54MB / SQL:{query_count}