Синоптики лякають погодними аномаліями

Метеорологи прогнозують початок екстремальних зим на планеті і періоду надзвичайних погодних аномалій.

Метеорологи прогнозують початок екстремальних зим на планеті і періоду надзвичайних погодних аномалій.

Днями було оприлюднено доповідь Міжурядової групи експертів зі зміни клімату, в якій стверджується, що Земля стає все більш проблемним місцем для проживання людини, а погода, зокрема зимова, починає доходити до крайньої межі. 
Водночас це напряму пов’язано з глобальним потеплінням. Науковці прогнозують, що пікові показники хвилі спеки стануть вищими на п’ять градусів за Цельсієм до середини поточного століття, а до кінця – на дев’ять градусів. “Під час танення льодовиків холодна вода потрапляє у воду і відтісняє Гольфстрим, тому прихід дуже холодних зим безпосередньо пов’язаний з глобальним потеплінням. Зими, швидше за все, ставатимуть все суворішими і лютішими. Навіть якщо на нас не чекають екстремальні снігові шторми, то крижаний дощ падатиме все частіше”, – заявив старший науковий співробітник лабораторії екології та охорони природи біологічного факультету Московського університету Владімір Фрідман. 
Крім того, на думку кліматолога NASA Гевіна Шмідта, у найближчі десятиліття справжнім лихом для людства стане катастрофічний рівень опадів. Так, надзвичайні зливи, які раніше були раз на двадцять років, тепер, імовірно, траплятимуться приблизно двічі за одне десятиліття. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7337 / 1.54MB / SQL:{query_count}