Жінки економніші, ніж чоловіки

Неймовірно, але факт: українські жінки виявились більш економними, ніж чоловіки.

Неймовірно, але факт: українські жінки виявились більш економними, ніж чоловіки.

Про це свідчать результати дослідження культури заощадження, проведеного IMAS International. 
За словами керівного директора IMAS International Ангара Лехнера, 48% українських жінок і лише 37% чоловіків вважають, що заощаджувати кошти дуже важливо. 67% респондентів відкладають менше 550 грн на місяць і лише 6% можуть поповнити свої заощадження більш ніж на 1,1 тис. грн на місяць.
У середньому житель України може відкладати 460 грн на місяць, що на 48 грн менше, ніж, за результатами проведеного дослідження торік. Серед побоювань, що перешкоджають українцям зберігати більше або взагалі почати відкладати гроші, – можлива девальвація гривні й високий рівень інфляції. Наші співвітчизники воліють зберігати кошти у готівці (50% респондентів). 
При цьому населення починає все частіше користуватися банківськими продуктами – 32% респондентів відкладають на карткові рахунки, 15% користуються депозитами і лише 8% зберігають гроші на поточних рахунках. Найбільша зацікавленість у можливості інвестування спостерігається серед молоді – майже 74% українців від 15 до 29 років позитивно або нейтрально ставляться до інвестицій.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7870 / 1.53MB / SQL:{query_count}