У Волзі потонула колишня “Україна”

Жертвами катастрофи круїзного теплохода “Булгарія” в Татарстані стали майже 130 людей

Жертвами катастрофи круїзного теплохода “Булгарія” в Татарстані стали майже 130 людей

  Трагедія на Волзі вразила всіх. Прогулянковий лайнер, на борту якого перебувало 205 осіб, пішов під воду за лічені хвилини. Врятуватися вдалося лише 79 щасливцям, які перебували на верхніх палубах. Серед жертв – майже півсотні дітей, які в момент катастрофи відпочивали на дискотеці в трюмі. Там їх і знайшли водолази.
Перша версія, що пішла гуляти інтернетом – технічна несправність корабля. На багатьох сайтах демонструвалися фото ще не затонулої “Булгарії”, де очевидно проглядався крен на правий борт. Крім того, було відомо, що у свій останній рейс теплохід вийшов з одним несправним двигуном (загалом їх два). Крім того, в день катастрофи в  акваторії була вкрай несприятлива погода – гроза, сильний вітер і високі хвилі.
Однак експерти, а також деякі члени держкомісії поставили ці версії під сумнів. Вони вказують, що десятки застарілих суден, для яких звичною справою є перевантаження, крен і несправні двигуни, постійно перевозять пасажирів тою самою Волгою, і подібних катастроф не трапляється. Один з членів держкомісії, що розслідує аварію, повідомив “Коммерсанту”, що на “Булгарії” не міг виникнути критичний крен, оскільки він стабілізувався перекачуванням пального з баків, розташованих на різних бортах судна.
Погода також, на думку синоптиків, хоч і була несприятливою, але “абсолютно ходовою”. “Коммерсант” пише, що причина катастрофи пов’язана з діями екіпажу, насамперед його капітана (який також загинув разом з дружиною і двома дітьми) при здійсненні останнього маневру, який і спричинив втрату “Булгарією” так званої поперечної стабільності. Водночас “Комсомольская правда” стверджує, що причиною затоплення могли стати відкриті ілюмінатори судна. Водночас члени держкомісії коментують версію з ілюмінаторами дуже обережно, посилаючись на те, що покази очевидців, які стверджують, що ті були відчинені, наразі не підтверджуються водолазами, які обстежують судно.
Розслідування триває за статтею “Порушення правил безпеки руху й експлуатації водного транспорту”. В будь-якому разі ця катастрофа стала найбільшою в історії російського пасажирського флоту за останні чверть століття.

ДОВІДКА:

“Булгарія” (до 2010 року – “Україна”) – річковий круїзний двопалубний теплохід (дизель-електрохід) проекту 785. Був побудований у 1955 році в Комарно (Чехословаччина, зараз – Словаччина). У лютому 2010 року перейменований на честь Волзької Булгарії – давньої держави на території сучасного Татарстану. Теплохід ходив водоймищами і великими озерами басейну Волги, виконуючи туристичні рейси. Довжина – 80,2 м, ширина – 12,5 м, середня осадка – 1,9 м, швидкість – 20,5 км/год, екіпаж – 33 людини,  пасажиромісткість – 120-140 осіб.
Джерело: wikipedia.org

ДО ТЕМИ:

Наступного дня після трегедії з “Булгарією” у Росії трапився ще один водний інцидент. Літак Ан-24 авіакомпанії “Ангара”, який виконував рейс Томськ – Сургут, через пожежу в двигуні був змушений здійснити посадку на плесо річки Об. На борту перебували 32 пасажири та чотири члени екіпажу. Загинуло семеро людей. Фото: РІА “Новости”

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7542 / 1.56MB / SQL:{query_count}