Похвальні традиції

У Польщі відбувся перший Кубок Європи серед молоді

У Польщі відбувся перший Кубок Європи серед молоді

У польському містечку Лєгніца, де у часи Варшавського договору стояв штаб совєтської групи військ, відбувся перший Кубок Європи серед молоді (кадети та юніори) у стрільбі з лука. Та якого б рівня не були змагання - чемпіонат світу чи континенту, етапи Кубка світу чи Європи - юні українські спортсмени завжди привозять додому нагороди. Ось і цього разу - на першому Кубку Європи - вони вибороли для команди України 6 медалей (дві золоті, три срібні, одну бронзову).

Як завжди, левову частину складу збірної становлять представники Львова, цього разу їх було шість із 16-ти членів команди, а тренерами юних талантів в останні роки успішно керують львівські фахівці Марія Гавелко та Віктор Михайленко. Як розповіла старший тренер команди Марія Петрівна Гавелко, умови проживання для учасників були досить спартанські, до того ж під час змагань постійно дув змінний вітер, що не одному спортсмену зіпсував успішний виступ.

Вдало стартували кадетки, серед яких найкращий результат у кваліфікації показала Лідія Січенікова (Чернівці) - 1337 очок, але в олімпійському раунді до фіналу вийшла тільки львівська лучниця з Української гуманітарної гімназії Вероніка Марченко, яка у дуже впертій боротьбі з росіянкою Болотовою (102:105) здобула срібну медаль. Зате у командному турнірі наші дівчатка були впевнено першими, перестрілявши у фіналі команду Росії.

Ще ліпше виступили юніорки, які посіли три місця у першій четвірці, хоча першою знову стала спортсменка з Росії Татьяна Сєгіна, другою і третьою стали львів'янки Дарія Грачова та Ірина Дубас. Зрозуміло, що й командний турнір ця команда легко виграла, перемагаючи у фіналі збірну Польщі (210:193).

Не так вдало пройшли дистанцію хлопці. Лише у командному турнірі кадетів вони посіли друге місце, поступившись команді Словенії (200:203). В особистому турнірі невдача спіткала львівського школяра Віталія Комонюка, який показав найкращий результат у кваліфікації (1324), але у двобої за вихід до "16" поступився британцю Джеймі Фішеру (108:108) тільки у третій перестрілці (власне йому  вітер відніс стрілу з центру мішені).

Юніори цього разу обійшлися без нагород: Георгій Іваницький був десятим, а Євген Марченко - 23-м. Командою юніори посіли сьоме місце.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7989 / 1.54MB / SQL:{query_count}