“Олімпійські надії” у Львові – 12-й турнір

Турнір молодих перспективних лучників під назвою "Олімпійські надії" відбувся у Львові з 28 квітня до 1 травня і зібрав рекордну кількість учасників - 260 із Білорусії, Молдови, Польщі та України. Започатковані заслуженим тренером України Богданом Кокотом (1955 - 2000) у 1998 році змагання мають високу репутацію у міжнародному календарі, і за ці роки на лукодромі "Цитадель", де власне розташована ДЮСШОР "Електрон", яку він очолював, пройшли випробування майже всі відомі нині чемпіони світу

Турнір молодих перспективних лучників під назвою "Олімпійські надії" відбувся у Львові з 28 квітня до 1 травня і зібрав рекордну кількість учасників - 260 із Білорусії, Молдови, Польщі та України. Започатковані заслуженим тренером України Богданом Кокотом (1955 - 2000) у 1998 році змагання мають високу репутацію у міжнародному календарі, і за ці роки на лукодромі "Цитадель", де власне розташована ДЮСШОР "Електрон", яку він очолював, пройшли випробування майже всі відомі нині чемпіони світу, Європи, учасники Олімпійських ігор. Наприклад, польська спортсменка Камінска торік була першою у Львові, а у березні цього року стала чемпіонкою світу в Жешуві.

Ось і цього року польська дружина була найчисельнішою - майже 60 лучників приїхали до Львова спробувати розпочати шлях, пройдений їхньою колежанкою. І уявіть собі, що її подруга по збірній молодіжній Польщі Алєксандра Войніцка продовжила переможну традицію польських дівчат: у фіналі вона впевнено (104:98) здолала білоруську спортсменку з Бреста Наталю Проневич. Це був єдиний вид програми, де серед призерів не було жодного україн­ського представника, бо третє місце посіла Ольга Булига з Молдови. Четвертою стала львів'янка Ірина Дубас, а п'ятою Юлія Захарченко з Харкова, яка у кваліфікаційному раунді показала найкращий результат змагань за сумою чотирьох дистанцій - 1317 очок, виконавши норматив майстра спорту міжнародного класу України у вправі М-1. Зате серед кадеток Лідія Січенікова з Чернівців була першою і у кваліфікаційному раунді, і в олімпійському колі, де  перемогла у фіналі свою землячку Світлану Мікуліну, третє місце посіла Домініка Бира (Польща).

Серед молодших хлопців кваліфікацію найкраще відстріляв 16-річний Роман Кравець з Березного (Рівненська область), який до того ж уперше виконав норму майстра спорту у вправі М-1 (1293 очки). Але для боротьби в олімпійському раунді йому не вистачило досвіду, і у фіналі першим був Валентин Собко (Чернівці), який випередив Олександра Ященка (Суми) та Олексія Мусієнка (Харків). Найгострішою виявилася боротьба серед юніорів, де переможця визначила мінімальна різниця в одне очко: Дмитро Шаматрін (Суми) переміг львів'янина Тараса Сенюка - 104:103. У боротьбі за бронзову нагороду зійшлися вихованці школи "Електрон": Євген Марченко переміг Георгія Іваницького - 106:103.

У командних змаганнях кращими були представники Польщі (юніори та кадетки), юнаки Чернівців та юніорки Харкова. Хороша тепла погода впродовж чотирьох днів змагань та зразкова організація залишили у всіх спортсменів приємні спогади про львівські "Олімпійські надії", а всі переможці та призери отримали чудові нагороди від відділення Олімпійського комітету України у Львівській області - кубки, спеціальні медалі, інші сувеніри. Не забули організатори відзначити й тренерів переможців та керівників усіх делегацій. Наступні змагання зі стрільби з лука "Кубок Богдана Кокота" відбудуться на Цитаделі в кінці червня, а традиційна "Золота осінь" - у вересні.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8070 / 1.56MB / SQL:{query_count}