Підсумки спортивного 2008 року

Нещодавно у Палаці культури ім. Гната Хоткевича відбулося урочисте зібрання спортивної громадськості Львівщини з нагоди підбиття підсумків роботи галузі в 2008 році, на яке прибули не тільки численні спортивні зірки, успішні тренери, ефективні керівники, знані ветерани, але й керівники області й міста, які взяли активну участь у нагородженні лауреатів.

Нещодавно у Палаці культури ім. Гната Хоткевича відбулося урочисте зібрання спортивної громадськості Львівщини з нагоди підбиття підсумків роботи галузі в 2008 році, на яке прибули не тільки численні спортивні зірки, успішні тренери, ефективні керівники, знані ветерани, але й керівники області й міста, які взяли активну участь у нагородженні лауреатів. А номінацій було аж 19 - до традиційних "Кращий спортсмен", "Кращий тренер", "Краща спортивна школа" додалися також "Герой спортивного року", "Сильні духом", "Краще спортивне місто", "Кращий спортивний майданчик" тощо.

У виступі начальника управління спорту Львівської облдержадміністрації Юрія Майбороди прозвучали цифри і факти успішного спортивного року області, 14 представників якої взяли участь в Іграх ХХІХ Олімпіади в Пекіні, а 11 - у Параолімпійських іграх, звідки привезли три золоті, срібну і бронзову нагороди. Всього ж у змаганнях світового та континентального рівнів спортсмени області здобули 19 золотих, 30 срібних та 25 бронзових медалей. Про високу оцінку діяльності львівських спортсменів свідчить і те, що стипендію голови облдержадміністрації у минулому році отримували 107 осіб на загальну суму 649, 2 тис. грн, а цьогоріч таку стипендію будуть отримувати вже 127 спортсменів - чемпіони, резерв великого спорту та перспективна молодь.

Уже перша нагорода, яку оголосив заступник голови обл­держадміністрації Ярослав Кашуба, викликала оплески. Ярослав Миколайович оголосив рішення про виділення земельних ділянок в одному з селищ на Львівщині для індивідуальної забудови олімпійському чемпіонові Олександру Петріву та його наставнику, заслуженому тренерові України Анатолію Куксі.

А потім почесні гості, серед яких були олімпійські призери минулих років Віра Попкова (бронза 1968 року в легкій атлетиці) та Георгій Прокопенко (срібло 1964 року в плаванні), виходили на сцену і під урочисті акорди вручали переможцям у різних номінаціях спеціально виготовлені кубки та квіти. Серед нагороджених були також спортивні журналісти, чия активна і творча праця доносила до читачів та телеглядачів цікаву та змістовну інформацію, завдяки якій тисячі людей раділи перемогам львівських спортсменів. Нагородження супроводжувалося різноманітними творчими виступами художніх колективів та показовими спортивними номерами у виконанні юних гімнастів, акробатів, каратистів, танцюристів. Рівно дві години тривали урочистості, які подарували радісний настрій усім присутнім, чия оцінка у фіналі вилилася у бурхливі оплески. Свято вдалося...

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7872 / 1.55MB / SQL:{query_count}