Бій Віталія Кличка зі Семюелем Пітером заплановано на жовтень

У штаб-квартирі Всесвітньої боксерської ради (WBC) у Мехіко представники чемпіона цієї організації в суперважкій вазі Семюела Пітера і володаря почесного чемпіонського звання WBC українського боксера Віталія Кличка домовилися про умови проведення поєдинку між цими боксерами.

klichko.jpgУ штаб-квартирі Всесвітньої боксерської ради (WBC) у Мехіко представники чемпіона цієї організації в суперважкій вазі Семюела Пітера і володаря почесного чемпіонського звання WBC українського боксера Віталія Кличка домовилися про умови проведення поєдинку між цими боксерами.

 Угода, деталі якої обговорювали декілька тижнів поспіль, була досягнута буквально в останню мить – перед початком конкурсу промоутерів на право проведення цього бою. «Спільно працюватимемо над максимізацією доходів. Іноді усвідомлення того, що терміни добігають кінця, дає можливість сторонам нарешті досягти угоди. Саме це і сталося. Ми дуже задоволені умовами угоди. Вважаю, що ми уклали чудову операцію», – сказав промоутер Пітера Діно Дува. Водночас, промоутери не розкривають усі деталі угоди.

 Відомо, що організацією поєдинку займатиметься промоутерська компанія Duva Boxing спільно з K2 Promotions, а чинний чемпіон Пітер, за словами Дува, отримає більше аніж половину загального призового фонду. Також Пітер має право провести «проміжний» поєдинок проти іншого суперника у тому випадку, якщо цей бій пройде до кінця липня.

Наразі офіційна дата проведення поєдинку Пітер-Кличко не визначена, але заплановано, що він відбудеться 4 або 11 жовтня.  «Намагатимемося організувати проміжний бій у липні. Сторона Кличка дозволила нам провести його не пізніше, аніж наприкінці липня. Це дуже важливо для нас. Не гарантую, що він відбудеться, але ми намагатимемося. Сем хотів би вийти на ринг у липні», – додав він.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7899 / 1.54MB / SQL:{query_count}