Олімпійських ліцензій має бути не менше, ніж у Пекіні

Анатолій Кукса, головний тренер збірної України з кульової стрільби, про львівських снайперів та плани  

Анатолій Кукса, головний тренер збірної України з кульової стрільби, про львівських снайперів та плани  

Узяти інтерв’ю в головного тренера збірної Анатолія Кукси було непросто, адже він постійно в русі. Поки ми розмовляли, його мобільний телефон розривався черговими дзвінками. “Не дивуйтеся, така робота”, – виправдовувався Анатолій Павлович.

– Ви задоволені ходом підготовки до олімпійських стартів?

– Ніби все йде за планом, але завжди треба слідкувати, щоби щось не зірвалося. Будь-яка дрібничка вносить хвилювання, а в нашій роботі дрібничок не буває.

– Перед Іграми у Пекіні збірній бракувало набоїв. Тепер такої проблеми немає?

– Немає, набоями ми забезпечені. Міністерство забезпечило проведення тренувальних зборів, плани підготовки не зриваються.

– Маєте вже вісім олімпійських ліцензій. У Пекіні було 11. Де зможете наздогнати пекінський рівень?

– Відбірні змагання до лондонської Олімпіади ще не закінчені. У лютому наступного року у Фінляндії відбудеться чемпіонат Європи з пневматичної зброї. Сподіваємося ще дві-три ліцензії там здобути.

– Чи будуть в олімпійській команді львівські снайпери?

– Надіюся, що будуть. Роман Боднарук добре провів сезон і здобув ліцензію. Але, щоразу повторюю, що ліцензії – це путівки для країни, а хто і в якій вправі буде стріляти, ми вирішимо за спортивним принципом: хто у найкращій формі – той стріляє на олімпійському стрільбищі.

– Ніяк не може себе проявити олімпійський чемпіон Олександр Петрів, у чому вбачаєте його проблеми?

– Усе залежить від нього. Кульова стрільба – це такий вид спорту, де надзвичайно важливе значення має психологічний настрій. Технічно він підготовлений добре, але є певні зовнішні впливи, які заважають йому зосере­дитися тільки на стрільбі. Ми з ним на цю тему вже розмовляли. Перед Пекіном він теж не був серед фаворитів, але переміг. У Петріва ще є час повернутися до олімпійської форми. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7848 / 1.55MB / SQL:{query_count}