Комфорт для футбольних фанів

Залізниці Польщі та України готуються до Євро-2012

 Залізниці Польщі та України готуються до Євро-2012

Аби вболівальникам під час Євро-2012 було комфортно пересуватися Польщею та Україною, залізничники двох держав розробили низку заходів щодо організації пасажирських перевезень. Про це повідомив заступник генерального директора “Укрзалізниці” Леонід Лобойко. 
За його словами, основна робота ведеться щодо узгодження графіка руху поїздів і спрощення митних та прикордонних процедур. Наразі найбільший пасажиропотік з Європи до України очікується через територію Польщі. На спільних нарадах залізниць України (УЗ) і Польщі (ПКП) було визначено, що проведення детального аналізу з призначення додаткових поїздів буде можливе після проведення жеребкування, яке відбудеться у грудні 2011 року.
Сьогодні між українською і польською залізницями  узгоджено попередні обсяги руху міжнародних пасажирських поїздів через такі переходи: Ягодин – Дорогуськ – 5 пар поїздів та Мостиська-2 – Перемишль – 5 пар поїздів. Пересадку пасажирів пропонується здійснювати на таких терміналах: Ягодин (УЗ), Дорогуськ, Перемишль, Хелм (ПКП). Перехід Гребенне (ПКП) – Рава Руська (УЗ) буде резервним.
Леонід Лобойко також розповів, як будуть здійснюватися митні і прикордонні процедури під час єврочемпіонату. 
“Один варіант – конт­роль польських та українських прикордонних служб буде здійснюватися в одному місці, інший – окремі інспекції польських і українських служб, кожна на своїй території, у прикордонній смузі під час слідування потяга, за допомогою мобільних пристроїв”, – повідомив він.
Наразі “Укрзалізниця” спільно із Польською залізницею та контрольними органами двох країн працюють над упровадженням спільної технології роботи органів контролю.
А щоб пасажирам було зручніше, українські залізничники продаватимуть квитки на потяги по-новому.
“Ми плануємо розширити кількість поїздів, де буде впроваджено оформлення електронних проїзних документів через АСС “е-квиток”. Також до кінця 2011 року плануємо задіяти додаткові канали продажу квитків, такі як кіоски самообслуговування, а для наших гостей з інших країн до січня 2012 року передбачити підтримку АСС “е-квиток” англійською мовою”, – сказав він.
Окрім того, Леонід Лобойко зазначив, що всі роботи з модернізації, оновлення об’єктів залізничної інфраструктури, а також оновлення рухомого складу “Укрзалізниця” здійснює за власні та залучені кошти.
“Ми давно планували цю роботу, модернізація та оновлення залізничної галузі – вимога часу, проведення Євро-2012 для нас – каталізатор цих змін. Підставляємо плече і державі там, де це необхідно. Адже проведення чемпіонату – імідж країни в цілому”, – сказав він.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7150 / 1.56MB / SQL:{query_count}