Українській корупції вчергове оголосили війну

Керманч держави має намір запропонувати ВРУ створити антикорупційний орган, про що повідомив заступник Глави Секретаріату Президента України - Уповноважений Президента України з питань контролю за діяльністю Служби безпеки України Ігор Пукшин. Він також висловив сподівання, що Глава держави подасть цей проект закону уже наступного тижня. При цьому Ігор Пукшин підкреслив, що цей законопроект пройшов відповідну міжнародну експертизу.

Керманч держави має намір запропонувати ВРУ створити антикорупційний орган, про що
повідомив заступник Глави Секретаріату Президента України - Уповноважений Президента України з питань контролю за діяльністю Служби безпеки України Ігор Пукшин. Він також висловив сподівання, що Глава держави подасть цей проект закону уже наступного тижня. При цьому Ігор Пукшин підкреслив, що цей законопроект пройшов відповідну міжнародну експертизу.
 
Т.в.о. голови Служби безпеки України Валентин Наливайченко повідомив під час брифінгу, що Глава держави дав доручення провести найближчим часом розширену нараду за участі голів місцевих адміністрацій та членів уряду, на якій Міжвідомча робоча група з питань протидії корупції представить план дій своєї роботи, а також конкретні результати.  "Там будуть представлені перші звіти", - сказав Валентин Наливайченко.
Генеральний прокурор Олександр Медведько підтвердив, що боротьбу з корупцією органи прокуратури значно активізували. "У нас є напрацювання, що сказати і показати нашому суспільству", - пообіцяв він.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8001 / 1.53MB / SQL:{query_count}