Донька замінить маму?

Чутки про те, що донька Тимошенко поведе партію на парламентські вибори виявилися звичайною провокацією

Чутки про те, що донька Тимошенко поведе партію на парламентські вибори виявилися звичайною провокацією

Донька екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко Євгенія не збирається йти у велику політику. Таку заяву вона зробила, спростовуючи появу у відомому  австрійському виданні Die Krone інтерв’ю зі самою собою. У цьому інтерв’ю йшлося про те, що Євгенія Тимошенко на парламентських виборах наступного року може очолити виборчий список політичної сили, яку очолює її мати. Це інтерв’ю миттю розтиражували медіа. “Пошта” поцікавилася у народного депутата фракції Батьківщина-БЮТ Андрія Шкіля про те, чи справді сьогодні у партії обговорюють ймовірність того, що Тимошенко-молодша поведе партію на вибори. Ось, що він повідомив:

“По-перше, там було написано про те, що вона (Євгенія Тимошенко – “Пошта”) увійде у список, а не очолить його. І то, якщо мама дозволить. По-друге, ця інформація не відповідає дійсності – інтерв’ю з цього приводу відомій у цілому світі австрійській газеті Євгенія Тимошенко не давала. І вона вже це спростувала, перебуваючи у  понеділок у Дніпропетровську. Ми розраховували, що такі технології будуть використовувати проти нас. Це не більше, ніж звичайна і грубо збита провокація”.

“Режиму не подобається моя активна публічна та громадянська позиція. Я заявляла і заявляю, що зараз моя головна мета – це боротьба за свободу моєї мами. Всі інші домисли, які подаються під виглядом сенсацій – це провокації, які свідомо влаштовуються саме для того, щоб відволікти увагу людей від головного – незаконності утримання моєї мами за ґратами. Я впевнена, що моя мати братиме участь і в парламентських, і в президентських виборах”, – повідомила учора Євгенія Тимошенко. Натомість вигадана і опублікована розмова містить цікаві факти, на які варто звернути увагу.

“Я борюсь зараз за свободу своєї матері, а тому досить політично активна. Головним пріоритетом для мене є звільнити її з в’язниці, бо вона – лідер, чия популярність після вироку зросла більше, ніж вона була до цього. Якщо ж буде потрібно, і мати мене про це попросить, то я буду балотуватись на виборах замість неї. Адже зараз під загрозою перебуває не що інше як майбутнє України як демократичної держави”, –  йдеться у вигаданому інтерв’ю Тимошенко в австрійському виданні. Зважаючи на теперішню ситуацію Євгенія Тимошенко все ж вважає, що її мати не зможе брати участь у парламентських виборах.

Відповідаючи на питання про фінансування майбутньої виборчої кампанії донька Тимошенко зазначила, що поки її мати була на свободі, навколо завжди було багато людей, які її підтримували. Тепер же, коли вона у в’язниці, люди реагують більш стримано, а бізнес деяких з них також зазнав серйозних втрат. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7509 / 1.56MB / SQL:{query_count}