«Інтерсіті» з Києва до Славського

Пряме швидкісне сполучення між столицею і гірськолижним курортом вже з 15 грудня

За ініціативи Державного агентства розвитку туризму України та Львівської ОДА на зимові свята запускають швидкісний потяг «Інтерсіті+» № 745/746 «Київ – Славське». Його маршрут пролягатиме через Львів та Стрий. Пряме швидкісне сполучення між Києвом і гірськолижним курортом до вподоби не лише активним лижникам, а й усім поціновувачам природи та здорового відпочинку. Новий поїзд «Інтерсіті+» починає курсувати з 15 грудня.
«У карантинний рік важливо підтримати внутрішній туризм. В умовах закритих кордонів маємо зробити все можливе, щоб доступними, комфортними і безпечними стали мандри Україною. У горах, на свіжому повітрі, відпочинок буде справді здоровим, а в дорозі люди мають перебувати мінімум часу», – зазначав заступник голови Львівської ОДА, а тепер заступник голови облради Юрій Холод.
«Укрзалізниця – за розвиток внутрішнього туризму. Новий зимовий Інтерсіті+ №745/746 «Київ – Славське» забезпечує пряме сполучення між Києвом і гірськолижним курортом і має зупинку в місті Сколе, яке розташоване в національному природному парку «Сколівський Бескид». Це прекрасна нагода для пасажирів – ще вранці снідаєте в Києві, а після обіду катаєтесь на лижах чи сноуборді трасами Славського», – каже голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак. Квитки можна придбати в залізничних касах або онлайн.
«Для Львівщини туризм є дуже важливим напрямом розвитку. У Славській громаді вже зараз є понад 500 гостинних садиб, де можна зупинитися родиною чи дружньою компанією та уникати контактів з іншими гостями. Ми розвиваємо інфраструктуру у цьому регіоні: активно розбудовуємо дороги та велодоріжки, зокрема «Мале карпатське коло», підтримуємо природні парки і заповідники. У нас є де прогулятися, покататися кіньми, на лижах чи сноуборді. І будемо сподіватися, що справжній сніг у нас теж буде! Власне Львівщина із багатими духовними та гастрономічними традиціями – ідеальний напрямок для новорічно-різдвяних мандрівок», – зазначав Юрій Холод.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8350 / 1.54MB / SQL:{query_count}