Двірцева і Чернівецька: роботи тривають

Площу та вулицю, що веде до головного вокзалу, мають відкрити у жовтні

фото: Олег Огородник
На площі Двірцевій завершують облаштування фонтану і скверу. Її разом із вулицею Чернівецькою, на якій тривають ремонтні роботи, мають відкрити у жовтні. Про це повідомила заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.
На вул. Чернівецькій зараз проводять заміну інженерних мереж. Відновити рух транспорту по вулиці планують до кінця вересня. Усі роботи мають завершити у жовтні, сказала посадовиця.
Під час реконструкції на вулиці зріжуть частину сухих дерев та чагарників, замінять комунікації, дорожнє покриття на асфальтоване, відремонтують тротуари, висадять багаторічні кущі та дерева, встановлять вуличні меблі, зупинки громадського транспорту, освітлення, дорожні знаки, світлофори та підземні контейнери для сміття. Велосипедисти будуть використовувати смуги громадського транспорту.
На площі Двірцевій облаштовують комфортні місця очікування на транспорт.
Тепер, щоб дістатися пішки з вокзалу до центру міста, не потрібно буде переходити жодної проїзної частини, для цього слугуватиме бульвар, що простягається по центральній осі вул. Чернівецької.
Пішохідну зону вздовж фасаду головного вокзалу розширили, облаштували місця для відпочинку та зелені зони. Тут висадили 86 повнорозмірних дерев та близько 500 кущів. Також планують облаштування змішаної посадки з використанням багаторічників та декоративних трав. Новий фонтан матиме вигляд струмка-річки.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7907 / 1.53MB / SQL:{query_count}