Вулицю Шевченка ремонтуватимуть у три етапи

Перший етап – облаштування квазікільця, другий – ремонт від церкви Анни до вул. Ярослава Мудрого, третій – від вул. Ярослава Мудрого до вул. Залізнична

фото: прес-служба ЛМР (3)
У Львові розпочали роботи з капітального ремонту низки вулиць. Зокрема, тривають роботи на вул. Д. Апостола, вул. Миколайчука, вул. Хуторівка та облаштування дороги до мікрорайону Білогорща. Із 30 січня підрядна організація ТзОВ «Онур» на замовлення ЛКП «Львівавтодор» розпочала капітальний ремонт вул. Шевченка. Роботи тривають на відрізку вул. Залізнична – вул. Левандівська і передбачають організацію кільцевого руху на вул. Шевченка, Левандівська, Залізнична. На час ремонтних робіт до 31 серпня перекрили рух транспорту на вул. Залізнична – від вул. Шевченка до будинку №21.
«Проєктно-кошторисна документація розроблена 2019 року проєктною організацією ТзОВ «Трамдорпроект» на замовлення ЛКП «Львівавтодор».
Проєктом передбачене повне розбирання дорожнього одягу і тротуарів вулиць Шевченка та Залізничної в межах, необхідних для виконання будівельних робіт та реконструкції, розбирання асфальтобетонного покриття на вул. Левандівська, реконструкція всіх інженерних мереж, демонтаж наявних трамвайних колій в межах проєктування, демонтаж наявного дорожнього одягу з покриттям із мозаїки та бруківки, влаштування нових трамвайних колій, влаштування проїзних частин, тротуарів, велосипедних доріжок, технічних тротуарів, дорожньої розмітки, світлофорних об’єктів, влаштування контактної мережі трамвая, зовнішнього вуличного освітлення, благоустрій вуличного простору, проєктом передбачаються заходи для маломобільних груп населення», – повідомили в ЛКП «Львівавтодор».
Основні техніко-економічні показники реконструкції вул. Шевченка (від вул. Залізнична до вул. Левандівська) з організацією кільцевого руху вул. Шевченка,. Левандівська, Залізнична.
Вартість виконання робіт, згідно з договором між ЛКП «Львівавтодор» та ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», становить 89,6 млн грн, інформує пресслужба мерії.
Як зазначає Олександр Одинець, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури міськради, вул. Шевченка будуть ремонтувати в три етапи. Перший етап – це квазікільце. Другий етап – ремонт від церкви Святої Анни до вул. Ярослава Мудрого. Третій етап – від вул. Ярослава Мудрого до вул. Залізнична.
«Зараз розпочався перший етап ремонту вул. Шевченка, який передбачає облаштування кільцевої розв’язки в межах вул. Шевченка – Залізнична та вул. Левандівська. Тобто тут будують кільцеву розв’язку, якої раніше не було, і ми фактично створюємо нову ділянку дороги. Передбачена заміна інженерних мереж, облаштування велоінфраструктури, а на вул. Шевченка – прокладання трамвайної колії і всі супутні роботи. Договір із підрядником-переможцем уклали на суму 89 млн грн, хоча первісна кошторисна вартість була приблизно 104 млн грн. Тобто процедура закупівель нам дозволила зекономити кошти», – каже Олександр Одинець.
Зі слів Оксани Єстеферової, керівниці ЛКП «Львівавтодор», згідно з проєктом облаштування кількового руху на вул. Шевченка, передбачене встановлення нового світлофорного об’єкта, який регулюватиме рух потоку машин.

В лютому також заплановано відновити роботи на вул. Курмановича. Торік на цій вулиці поклали нижній шар асфальту. Цього року стелитимуть верхній шар, облаштують хідники, газони. Щодо великих об’єктів, цього року розпочнуть ремонт вул. Бандери, Хмельницького, Чернівецька і Конюшинна. В планах на цей рік також проєктування і ремонт вул. Орлика і  Грінченка. Також ремонт двох мостів: міст на вул. Головатого-Сулими та міст на вул. Шевченка – Ковча. Також цього року буде завершене облаштування велодоріжок на вул. Княгині Ольги і на просп. Чорновола.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9230 / 1.57MB / SQL:{query_count}