Львівщина чекає на призначення

Цього тижня, найімовірніше, представлять нового очільника області – 38-річного Максима Козицького

Цього тижня представлять нового очільника Львівської ОДА Максима Козицького. За попередньою інформацією, представити його 6 лютого особисто приїде президент України Володимир Зеленський.
38-річний львівський бізнесмен Максим Козицький подав декларацію як кандидат на посаду голови Львівської ОДА ще 27 грудня. Нагадаємо, що він був одним із претендентів на посаду очільника Львівщини, якого президент запропонував мешканцям Львівщини у фейсбук-опитуванні в червні. Влітку головою Львівської ОДА призначили Маркіяна Мальського, а в грудні глава держави звільнив його своїм указом.
Прізвище Козицький асоціюється на Львівщині з потужним бізнесом у галузі альтернативної енергетики, який є одним з великих платників податків, інформує leopolis.news. Максим Козицький ніколи особливо не був публічним на рівні області, хоча в районах, де працюють сонячні станції чи вітряки підприємства, він є доволі відомий. Підприємства групи компаній «Еко-Оптіма» є також потужними меценатами багатьох заходів в області. За оцінками фахівців, Максим Козицький має досвід управління підприємствами, потужний менеджер, який уміє формувати команду. У 2018 році Максим Козицький став лауреатом загальнонаціональної премії «Людина року» в номінації підприємець року.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7844 / 1.53MB / SQL:{query_count}