Реконструкція Замарстинівської на завершенні

З Нового року відремонтованою вулицею може поїхати трамвай

фото: пресслужба ЛМР (3)
Вулицю Замарстинівська ремонтують ще від березня 2018-го. Водії вже зачекалися її відкриття. На якому етапі роботи сьогодні? Зараз дорожники (їх тут близько ста i працюють у дві зміни) зосередилися на ділянці від вул. Липинського до вул. Гайдамацькa та від вул. Липинського до вул. Торф’янa.
«Основний об’єм робіт до кінця цього року має бути виконаний, щоб люди на свята могли проїхати в центр міста трамваєм. В цілому темпами робіт нині задоволений. Хоча була складність через просідання двох будинків. Це будинки, які раніше були допоміжними для лакофарбового заводу, але там насправді живуть люди. Лишилось прокласти 20 метрів нового колектора, встановити камеру і з’єднати вул. Дашкевича до колектора і стоки з лакофарбового заводу. Організація роботи на досить високому рівні, головне, щоб не було непередбачуваних ситуацій. Бо по цих двох будинках для нас був форс-мажор. Ми, фактично, сповільнили роботи на місяць, поки вели перемовини з людьми, щоб їх відселити», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий під час огляду робіт цього тижня.
Реконструкцію вулиці поділили на чотири етапи. «Ремонтні роботи на вулиці Замарстинівська умовно можна поділити на чотири частини: перша частина робіт – ділянка від вул. Липинського до вул. Торф’яна. Тут тривають роботи з вистелення дорожнього полотна, облаштування трамвайного кільця. Роботи на завершальному етапі. Друга частина – відрізок від вул. Липинського до вул. Східна. Він уже зроблений, залишається лише висадити дерева. Третя частина – відрізок від вул. Східнa до вул. Хімічнa. Тут колектор уже замінено, тривають роботи із замощення бруківки і прокладання трамвайної колії. Четверта ділянка роботи і найскладніша – відрізок від вул. Хімічнa до вул. Гайдамацькa. І це єдине місце, яке нас затримує у часі. Там були зволожені ґрунти, через що пошкодився фундамент будинку на вул. Хімічнa, 2 – Замарстинівськa, 51. На сьогодні мешканців будинку відселили, і вже на 100% укріпили фундамент будівлі. Після проведення тендерних процедур, Шевченківська райадміністрація зробить капремонт будинку», – розповів Олексій Хміль, прессекретар ЛКП «Львівавтодор», інформує пресслужба Львівської міськради.
Який саме трамвай поїде оновленою вулицею у ЛКП «Львівелектротранс» поки ще не знають. "Раніше туди їздив трамвай №4. Зараз він кардинально змінив маршрут і цією вулицею не їздитиме точно. Які ж саме поїдуть трамваї Замарстинівською, повідомимо згодом", – уточнив "Львівській Пошті" Іван Бондар, речник ЛКП «Львівелектротранс».

Ремонти-2020: які вулиці у списку 

Міський голова Львова поінформував, що наступного року місто планує розпочати підготовчі роботи з ремонту вул. Хуторівка. Завершують проєкти по вулицях Шевченка, С.Бандери, Б. Хмельницького. У 2020 році місто планує виконати і другу частину робіт з реконструкції пл. Двірцевої: «Зараз на завершенні проєкт ремонту вул. Б. Хмельницького – хочемо розпочинати там ремонт. Думаю, через зиму розпочнемо роботи по вул. Хуторівка. На завершенні проєктна документація по вул. Шевченка та С. Бандери».


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7546 / 1.56MB / SQL:{query_count}